HEVI ehk haridusliku erivajadusega õppijate infomess

Neljapäeval, 14. märtsil kl 11-15 toimub Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses (Astangu 27, Haabersti, Tallinn) infomess HEVI ehk haridusliku erivajadusega õppijate infomess, kus erinevad kutseõppeasutused üle Eesti tutvustavad õppimisvõimalusi HEV õppijatele.

Juba teist aastat toimuv HEVI mess on oluline üksnes seetõttu, et see on ainuke üritus, kus haridusliku erivajadusega õppija saab infot just talle mõeldud kutseõppes õppimisvõimaluste kohta kogu Eestis. Oma erialasid tutvustavad 12 kutseõppeasutust erinevatest Eesti punktidest ning kohal on ka Eesti Töötukassa karjäärinõustamine ja SA Archimedese noorteagentuur.

Messil on võimalik osaleda erinevates töö- ja hobitubades ning puudu ei jää ka meelelahutuslikust osas - viktoriin, pinksiturniir, erinevad emakeelepäevale pühendatud sõnamängud jne. Toimuvad väikese vimkaga ringkäigud, kus huvilised saavad tutvuda Astangu keskuse võimalustega. Kohapeal on olemas ka viipekeeletõlgid.

HEVI pole üksnes info saamise koht, vaid tore kohtumisvõimalus kõigile HEV noortele, nende lähedastele, koolide esindajatele ja spetsialistidele. Tule kohale ja veendu ise!

HEVI ehk haridusliku erivajadusega õppijate infomessi korraldab Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi ning SA Innovega.

Lisainfo: www.facebook.com/events/223265298554152/

 

 

Korraldaja
Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus
kontakttelefon: 687 7290