1

HOLGER OIDJÄRV - Jooga alustalad ja praktilisus

Kutsume kõiki veebruari lõpus osa saama Eesti tuntuima refleksoloogi ja joogaõpetaja koolitustest sarjas "Tervise teerajad"!

---

Üks tuntud mõistujutt räägib kolmest tervendajast: esimene oskas ravida kõiki haigusi, teine oskas diagnoosida kõiki haiguseid, aga kolmas oskas elada nii, et ei haigestunud kunagi. Kaheosalisel koolitusel võtab tuntud ja tunnustatud HOLGER OIDJÄRV jutuks nii jooga kui ka refleksoloogia, sidudes loengud tervikuks praktiliste harjutustega.

 Esimene loeng (25.02.2021) kannab pealkirja “JOOGA ALUSTALAD JA PRAKTILISUS”. Loengus avatakse nii jooga ajaloolist tausta kui ka selle eesmärki ja eetikat ning alajaotusi nagu hatha-jooga, karmajooga, radžajooga, bhaktijooga, mantrajooga, Siddhami jooga ja paarisjooga.
Praktlises loengus saad teada:
- Milline on jooga sisemise arengu tee, selle taotlus ja põhiväärtused?
- Mis on Patanšali kaheksaastmeline tee/puu?
- Millised on meie energiakeskused (seitse tšakrat, seitse südant)?
- Kuidas on seotud söögisedel ja jooga teraapia?
- Mis on häälik, mantra ja omkara?

Lisaks võetakse teemaks ja proovitakse järele vahelduva hingamise (anuloma viluma) praktikat ja selle võimalust koroonast läbitulemiseks ning ka päikese ja kuu tervitust/tsüklit.

Osaleda saab loengu kaupa omal soovil, kuid suuremat kasu toob mõlemast osavõtt! Tutvu teise loenguga "Refleksoloogia praktilisus omas elemendis" SIIN.

 

Koolitused viib läbi HOLGER OIDJÄRV, Eesti üks tuntumaid joogaõpetajaid ning tunnustatud geobioloog ja refleksoloog. Tema tutvus joogaga ulatub juba 1960. aasta Moskvasse ning intensiivistus kuuekümnendate lõpus Gunnar Aarma käe all. Järgnes seitsmeaastane õpe Soomes ja elukestev täiendamine, sh süvendatult refleksoloogias ja geobioloogias, mis on teda muuhulgas viinud kaks korda Indiasse ja korra Nepaali. Jooga õpetamisega on Holger tegelenud aastakümneid ning andnud välja mitmeid publikatsioone ja videomaterjale.

 

Loengu osalustasu on 25 € üks päev ja 40 € mõlemad päevad, kindlusta oma koht Fientast fienta.com/et/s/jooga-ja-refleksoloogia-alustalad-1?ref=huvi või Piletilevi müügipunktides (lisandub Piletilevi vahendustasu).

Kinkimiseks on võimalik soetada ka pääsmeid ühele või mõnele kindlale loengule kaunilt kujundatud kinkekaardina!  Selleks palume peale pääse soetamist anda kinkekaardi soovist teada aadressil leelo@kadakakonverentsid.ee

Loengus on võimalik osaleda ka virtuaalselt!  Selleks tuleb soetada veebimüügist pilet ja anda teada oma soovist loengut internetis kuulata aadressil leelo@kadakakonverentsid.ee. Seejärel saadame teile vastu juhised ülekandega liitumiseks.

 

“Tervise teerajad” on koolitussari, mis aitab erinevate alade spetsialistide juhendamisel leida oma tõde tervislikust elust. Tutvu sarja teiste koolitustega siin - fb.me/e/4GvTj1hQd

Koolitusi läbi viies jälgime ise ja kutsume üles ka teid jälgima järgmiseid juhiseid oma terviste hoidmiseks:
 Haigena püsime kodus - ka siis, kui haigusnähud on kerged!
 Peseme ja desinfitseerime käsi! Vastavad võimalused on meie koolitusruumides olemas.
 Hoiame distantsi ja kanname maski! Toolid on koolitusruumis hajutatud, maskid on saadaval ka registreerimislauas.
 Hoiame ennast ja lähedasi ning kasutame ametlikku mobiilirakendust - lae see alla lehelt hoia.me!

Korraldaja
Kadaka Konverentsid
leelo@kadakakonverentsid.ee,

Katusüritus

Tervise teerajad »