Hotell Viru ja Starlight Cabaret esitlevad: The GreatEST Show

Starlight Cabaret esitleb: THE GREATEST SHOW
 
Eesti Tantsuagentuuri revüüteater Starlight Cabaret revüülavastus The GreatEST Show viib üheks õhtuks tõeliste muusikahittide maailma!
 
Mõni lugu on olnud maailmakuulus ja kõiki edetabeleid juhtiv mega-hitt, mõni aga lubamatult väikese tähelennuga Eestis koduselt armsaks saanud muusikapala, mis on leidnud oma kindla koha hoopis kuulajate südametes. 
Need on meloodiad, mille tunned ära juba esimestest taktidest. Need on laulud, mille sõnu tead une pealt peast ja mille järgi tantsisid ennastunustavalt koolidiskol, armusid ning nutsid, kui südamevalul polnud otsa ega äärt.
Need on viisid, mis on ületanud põlvkondade piirid, mida mängitakse aastast aastasse raadiotes ning kuulatakse ikka ja jälle nii kodus kui peol.  
 
The GreatEST Show toob megahitid publikuni uues kuues ja Starlight Cabaret' le omases võtmes!
 
Esimeses osas tulevad esitamisele kõigile tuntud kodumaised hitid, mis on tuntuks lauldud armastatud artistide poolt ning leidnud oma koha Eesti muusika kullafondis. 
Teises osas kõlavad maailmamuusika pärlid väga erinevatest žanritest. Millised siis on kõige populaarsemad hitid läbi aegade või kes on maailma mängituim nais- ja meesartist? 
 
Aegumatud kodu- ja välismaised hitid toovad lavale revüüteater Starlight Cabaret tipptasemel artistid! Unustamatud solistid Irina Haak, Kalle Sepp või Bert Pringi ning Ketter Orav või Kärt Anton.
Maitseelamusi pakub Original Sokos Hotel Viru Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming, mille juurde sobitatud veinivaliku eest hoolitsevad Eesti parimad sommeljeed! 
 
 
Hind al 99 €
Hinnas sisaldub: tervituseks pokaal vahuveini, revüülavastus, 3-käiguline à la carte õhtusöök, sissepääs ööklubisse Café Amigo (klubi lahtiolekupäevadel)
 
 
ÕHTU KAVA
• Peosaal avatakse 19:00, külaliste saabumine hiljemalt 19.15
• Restoran Merineitsi gurmeekokad serveerivad õhtu jooksul pidulistele hõrgu kolmekäigulise à la carte õhtusöögi
• Õhtusöögi käikude vahel etendub revüülavastus
• Õhtu lõppedes võimalik pidu jätkata ööklubis Cafe Amigo (vastavalt ööklubi lahtiolekuaegadele)
 
RIIETUS: PIDULIK
 
Kõikidest ühe tehinguga ostetud piletitest moodustatakse üks laudkond (Piletilevis miinimumost 3 piletit). Väiksematele laudkondadele pileteid limiteeritult müügis Original Sokos Hotel Viru broneerimislehel www.viru.ee. Erinevate ostudega omandatud piletite kokku tõstmiseks palume olla ühenduses otse hotelli müügiteenindusega tel 680 9300 või viru.reservation@sok.fi.
 
Piletilevi ostukeskkonnas lõpetatakse kabareepiletite müük 2 päeva enne etendust. Kohtade olemasolul jätkub piletimüük Original Sokos Hotel Viru broneerimislehel www.viru.ee ning müügiteeninduse kaudu tel 680 9300 või viru.reservation@sok.fi.
 
Väljaostetud pileteid tagasi ei osteta ja kasutamata jäänud pileteid rahaliselt ei kompenseerita.