1

Irje Karjus: Isiksuspõhine taimeravi ehk TAIMEDE SÕNUMID

Kuidas leida oma isiklik ravitaim või taimekooslus? Kuidas valida õiget ravimtaime sünnielemendi, kuupäeva ja probleemi olemuse alusel? Millist taimerohtu peaks kasutama oma isikupärast lähtuvalt? Miks ja kuidas toimivad ravimtaimed kõige enam meelte kaudu? Kuidas taim näitab läbi enda minu probleemi olemust?

Kõik need küsimused leiavad vastuse koolitusel „Isiksuspõhine taimeravi ehk taimede sõnumid“; kus tehakse tutvust ravimtaimede maailmaga ja personaalse lähenemisega taimeravile. Nii mõistab kursuse läbinu, kuidas ravitseda ennast ja oma peret iga persooni isikupärast lähtuvalt ning oskab sellega seoses valida õige taimerohu.
---

Koolituse viib läbi IRJE KARJUS, kes õpetab taimekunsti ja -teadmistega seotud õppeaineid oma koolis Herbaticum. Ta on saanud aluse oma haridusteele Tartu Ülikoolis keeleteadust ja folkloori õppides ning täiendanud ennast näitejuhtimise õpingutel Viljandis ja maaeluarengu spetsialistiõppel Iirimaa Rahvuslikus
Ülikoolis. Vaimsete arengusuundadena on olulised ka õppimine Tartu Waldorf-kooli Õpetajate Seminaris ja Tampere Homöopaatia Akadeemia õppekava alusel.

Eluaegse ettevõtjana on Irje Karjus suure kirega pannud aluse Metsamoori Perepargile kui Eesti esimesele turismikülale ja elamusturismi sihtkohale ning Tervise Kodule kui 100% eestimaisel toorainel põhinevale loodustoodete ettevõttele, samuti olles novaatorliku Tervise Kodu Klubi tegevuse algatajaks. Ta on kirjutanud 13 raamatut, mis selgitavad taimemaailma ja inimloomuse energeetilist sidet, ning täiendanud ettevõtlusalaseid teadmisi Ameerikas, Rootsis, Saksamaal ja Soomes. Oma tegevustes väärtustab Irje inimese ja grupi loomisjõudu koostööna ning innovaatilist lähenemist ettevõtlusele vaimu, hinge ja ego sünergias.
---

Koolitus kuulub Kadaka Konverentside koolitussarja "Tervise teerajad". Praktilise loengu osalustasu on 25 €. Koha saad broneerida FB sündmusel ja osalustasu maksta õige pea Fienta.ee keskkonna kaudu.

---

Koolitusi läbi viies jälgime ise ja kutsume üles ka teid jälgima järgmiseid juhiseid oma terviste hoidmiseks:
- Haigena püsime kodus - ka siis, kui haigusnähud on kerged!
- Peseme ja desinfitseerime käsi! Vastavad võimalused on meie koolitusruumides olemas.
- Hoiame distantsi ja kanname maski! Toolid on koolitusruumis hajutatud, maskid on saadaval ka registreerimislauas.
- Hoiame ennast ja lähedasi ning kasutame ametlikku mobiilirakendust - lae see alla lehelt hoia.me!

Korraldaja
Kadaka Konverentsid
leelo@kadakakonverentsid.ee,

Katusüritus

Tervise teerajad »