1

Jäätisepidu 2020

BALBIINO ESITLEB:
Viimastel aastatel järjest mastaapsemalt toimuv Jäätisepidu Tallinna Lauluväljakul lubab järgnevaks suveks veelgi suuremat kogust külmutatud magusat ja rikkalikku meelelahutusprogrammi.
 
Sel aastal 30. augustil toimuv Jäätisepidu suurendab laste ja perede suure huvi tõttu nii jäätisetootjate arvu, kogust kui peoterritooriumi. Kui mullu oli Tallinna Lauluväljakul esindatud 20 Eesti- ja välistootja valik, siis sel aastal tuleb neid juurde ning eriti kodutootjate arvelt. Sel suvel müüdi ja jagati kingitusteks Jäätisepeol ligi 900 kilo suvemaiust.
 
Jäätisepeo toimumise ala suureneb kohekordseks ning juurde tuleb laste meelelahutust nii laulu-, teatri-, tantsu- ja muude huvialaringide poolt. Festivali raames toimub raadio teel juhitavate autode paraad ja võistlus. Kõik külastajad saavad vaadata ja suhelda erinevate loomadega mini - loomaaias! Terve päeva jooksul toimub suur lasteprogramm (võistlused, mängud, loosimised). 
 
Esmakordselt festivalil esinevad maailma tipptasemel tsirkuseartistid. Kohal on suur Tivoli lõbustuspark ning erinevate toiduvlikutega söögitänav.
 
Vaata rohkem infot Facebook'i lehelt: https://www.facebook.com/events/2549693032017499/

Korraldaja
DK Entertainment OÜ
info@skazka.ee,