1

Jalgpallivõistlus "Street Fame Cup 2017/1"

Kas armastad mängida jalgpalli, kuid teil pole väljaku rentimise võimalust? Teil on oma võistkond, kuid pole vastasmängijaid? Kas armastate vaadata harrastusjalgpallivõistluste otseülekandeid, aga ei tea, kus ja millal need toimub?

Sel juhul on turniir “Street Fame Cup” just teile! 
 

14.15. mail toimuv jalgpallivõistlus "Street Fame Cup 2017/1" avab Street Fame Series nime all uue spordiürituste hooaja.

"Street Fame Cup" on spordiüritus, mida viiakse läbi juba neljandat korda. See turniir annab unikaalse võimaluse noortele luua oma harrastusvõistkond, registreeruda ja mängida teiste võistkondade vastu Tallinna parimatel staadionitel, kogenud korraldajate ja Eesti Jalgpalli Liidu kohtunike ametliku brigaadi juhendamisel. Eelmisel aastal olid karika võitjateks võistkonnad: Kopli, Lasnamäe ja Õismäe. Võimalik, et seekord võidab just Sinu võistkond!

Osalema on oodatud võistkonnad, kus on mängijad kuni 19. eluaastat (k.a.) ja vähemalt 11 inimest (maksimaalselt 15 inimest).

Võistkonna registreerimiseks tuleb saata hiljemalt 8. maiks võistkonna nimekiri (st võistkonna nimi, vormi värv, iga liikme ees- ja perekonnanimi koos sünniaastaga) meiliaadressile aleksei.jefimov@tallinnlv.ee.

14. mail toimuvad mängud alagruppides algusega kell 10.00. 
15. mail toimuvad finaalmängud algusega kell 15.30.


Lisainfo: Aleksei Jefimov, aleksei.jefimov@tallinnlv.ee või 5342 5877.

Korraldaja
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet
kontakttelefon: 6147495

Katusüritus

Tallinna päev »