Jõulutäht - Різдвяна зірка

Sel aastal tulevad jõulud kaks korda!

Noorte Segakoor Vox Populi tähistab vana kalendri jõule, andes kolm pühadekontserti jaanuaris:

- pühapäeval, 7. jaanuaril kell 13:00 Tallinna Jumalaema Kiirestikuulja ikooni kirikus, Loopealse puiestee 8, Tallinn

- teisipäeval, 9. jaanuaril kell 19:00 Viimsi Püha Jaakobi kirikus, Nurme tee 2, Haabneeme, Viimsi

- laupäeval, 13. jaanuaril kell 15:00 Aleksander Nevski katedraalis, Lossi plats 10, Tallinn

Kavas ukraina, vene ja eesti vaimulik koorimuusika heliloojatelt: Sviridov, Rahmaninov, Leontovitš, Jatsinevitš, Beljajev, Pärt ja Kreek.

Külalisdirigent Aleksandr Bražnik.

Sissepääs prii.
Olete väga oodatud!


Noorte Segakoor Vox Populi alustas 2017. aasta sügisel oma üheteistkümnendat hooaega. Vox Populi dirigent on Janne Fridolin, hääleseadja bariton Andreas Väljamäe. Segakoori kuulub ligi 60 lauljat, kes tegutsevad igapäevaselt erinevatel elualadel, kuid keda ühendab kirg koorimuusika ning musitseerimise vastu. Noorte Segakoor Vox Populi on tuntust kogunud eelkõige kontsertlavastustega, mis sündinud koostöös Anne Türnpu ja Eva Kolditsaga. Neist märkimisväärsemad on helilooja Veljo Tormise 80. sünnipäevaks lavastatud "Pariisi linnas Londonis" ning 85. sünnipäevaks valminud kontsertlavastus „Meditatsioonid Tormisega“, mis etendus ka Ameerika Ühendriikides New Yorgis, Annapolises, Charles Countys, Seattle'is ja San Franciscos. Vox Populit on mitmetel rahvusvahelistel konkurssidel tunnustatud kuldmedalite ja -diplomitega, viimati 2017. aasta suvel Itaalias.

Kontsert "Jõulutäht" toob koori fookusesse ukraina ja vene koorimuusika, mis on rikastanud koori kõlapilti. Samuti on üle pika aja koori ees külalisdirigent, seekord Ukrainast pärit Aleksandr Bražnik.

Korraldaja
Noorte Segakoor Vox Populi
janne@voxpopuli.ee, kontakttelefon: 520 5888