Jõuluvana päästab uue aasta / Дед Мороз спасает Новый год (30.12.20 asendus) / VENE KEELES

Lugupeetud külalised!

Hoolides lastest ja nende vanematest, siis seoses nakkusohuga Eestis ja Venemaal, kust peaksid tulema enamus artiste üritusele Jõuluvana päästab uue aasta Vene Kultuurikeasus administratsioon ning ürituse organisaator leppinud kokku ja otsustanud lükata etenduste toimumise edasi 21.02.2021 aastasse. 

Oleme kindlad, et olukord järgmisel aastal normaliseerub ning me saame kõik näha suurepärast etendust ja säravaid artiste erinevatest riikidest.

Uus kuupäev on 21.02.2021 kell 14.00.

 Kõik eelnevalt ostetud piletid kehtivad uutel kuupäevadel.

Kui teile ei sobi uued kuupäevad, siis saame teile pakkuda huvitavaid projekte Tallinnas ja Tartus uuel hooajal, kui situatsioon viirusega on saadud kontrolli alla.

Igal juhul hoidke alles oma piletid ja saate neid soodsatel tingimustel kasutada uuel hooajal.

Lisainformatsioon sündmuse korraldajalt:  onnepilet@gmail.com

Soovime kõikidele tugevat tervist.

Täname arusaamise eest ning ootame teid kõiki oma üritustele juba järgmisel aastal. 

 

Kuhu jõulude ajal koos lastega minna? Kui soovite veeta üheskoos meeleoluka pärastlõuna, siis kutsume teid kogupereetendusele „Jõuluvana päästab uue aasta“.

Etendus on mõeldud mudilastele ja koolilastele.
Uus aasta on juba ukse ees! Teater on laste jaoks väga arendav ja õpetlik tegevus. Teatriskäik annab võimaluse lastega koos ühiselt midagi ette võtta ja jõuluetenduse külastamine toob südametesse pühadesoojust veel enne, kui päris jõulud kätte jõuavad. Jõuluetendus jutustab loo seiklustest koos Jõuluvanaga. Kuhu ja millistesse seiklustesse ebatavaline duo satub, saab teada etendusel! Tegemist ei ole tavalise lasteetendusega, sest tegelased kaasavad lapsi nii laulma, tantsima kui ka mängima.

Etenduse pikkuseks on 70 minutit. Lapsed saavad jõuluetenduse tegelastega ka pilti teha. Elamuseks lastele on juba ka etenduse asukoht.

Iga laps, kes tuleb etendusele, saab ka tasuta kingituse!
NB! Täiskasvanutele ei ole kingitusi ette nähtud.