1

Jubilate. Igor Bezrodny 90

P 29.11 kell 17.00 / EMTA suur saal
Jubilate
Igor Bezrodny 90

Esinevad Anna-Liisa Bezrodny (viiul, Soome/Eesti), Dmitri Sitkovetski (viiul, Suurbritannia), Mari Tampere-Bezrodny (viiul), Juhan Tralla (tenor), Andrus Haav (viiul), Kristina Kriit (viiul), Sigrid Kuulmann (viiul), Lasse Joamets (viiul), EMTA viiuliüliõpilased ning RO Estonia, ERSO, TKO ja Oulu Filharmoonia muusikud
Klaveril Age Juurikas, Elena Fomina, Tanel Joamets
Kavas Rahmaninov, Tšaikovski, Prokofjev, Paganini, Beethoven, Sibelius, Sarasate jt
 
Sissepääs tasuta pileti alusel
 
***
 
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.
Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.
 
Püsime terved!

Korraldaja
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
kontsert@eamt.ee,