1

Keraamikahommik lastele / Утреннeе занятие по керамике

Lastega õpime seekord käte vahel meisterdama riiuliloomakest. Iga laps saab ise valida, millist uut sõpra ta endale riiuli peale soovib!

Kasutame kõrgkuumussavi ning peale glasuurimist ja põletamist on see veekindel. Värvi oma tööle valivad lapsed siis, kui töö on voolitud ja viimistletud.
Asjad saab kätte kahe nädala pärast, sest neid tuleb veel kuivatada, ette põletada ja glasuurida, mida teeb töötoa läbiviija Madli Väli.

Madli Väli on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia magistriõppe keraamika erialal ja töötanud lastega Vanalinna Hariduskolleegiumis juba palju aastaid. Igapäevane töö on seotud keraamika meisterdamisega ja laste õpetamisega. Hetkel töötab kahes keraamikatöökojas, milleks on Mihkli Gild Tallinna vanalinnas ja Savisalong Maakri tänaval.

Kohtade arv piiratud, vajalik eelregistreerimine maria.pihl@nommekultuur.ee.

Töökeel: eesti
Vanus: 6–12 –aastased
Piletiinfo: 5 €
Kontakt: madlivali.ee

***

В этот раз вместе с детьми учимся мастерить фигурки животных. Каждый ребенок сможет сам выбрать, какую игрушку он смастерит.

Для того, чтобы поделки из глины были водоотталкивающими, после лепки покрываем их глазурью и обжигаем, когда все необходимые работы завершены, тогда раскрашиваем фигурки. Свои работы можно будет забрать через две недели (они должны подсохнуть, их надо будет еще раз обжечь и нанести глазурь) – все эти работы выполняет специалист мастер-класса Мадли Вяли.

Количество мест ограничено, предварительная регистрация: maria.pihl@nommekultuur.ee.

Рабочий язык: эстонский
Возраст: 6–12 лет
Цена: 5 €
Контакты: madlivali.ee

Korraldaja
Nõmme Kultuurikeskus
post@nommekultuur.ee, kontakttelefon: 677 0890