1

Kogupere suvelavastus "Saabastega kass"

R, 06.08.21 kell 17:00
Kadrioru lastemuuseum Miiamilla
L. Koidula 21C, 10127 Tallinn, Estonia

Kadriorus asuval Lastemuuseumil on suur rõõm võõrustada sellel suvel oma hoovis Miksteatri koguperelavastust "Saabastega kass". Kokku mängitakse muuseumi hoovis kaheksa etendust ja etenduse päevadel on teatripiletiga muuseumi külastamine tasuta. Nii saab vahvasti ühendada muuseumi külastamise ja teatriskäigu. Etendus on sobilik lastele alates 5. elusaastast, ent pakub rohkelt mõtteainet ja huumorit ka täiskasvanutele. 

Miksteatri "Saabastega kass" jutustab loo Matist, keda mängib Linnateatri näitleja Mart Toome. Mati sõidab ühel kaunil suvepäeval ootamatult külla oma vanaisale, kes ühena viimastest veel jonnakalt talu peab. Mati soovib, et vanaisa kirjutaks talu tema nimele, et tema saaks selle maha müüa ja linnas oma äri alustada. Isakodus haaravad Matit aga mälestused. Talle meenub, kuidas ta kivi peal istudes armastas unistada, kase otsas ronida, aida ees muinasjutte ja igasugu tegelasi välja mõelda... ja korraga leiabki Mati end unenäost keset muinasjuttu „Saabastega kass“, kus kodukass Miisu on ootamatult saapad jalga tõmmanud ja Matit juhendama asub. 

Etendus kestab koos vaheajaga orienteeruvalt kaks tundi. 

Autor: Donald Tomberg
Lavastaja: Kristo Toots
Kunstnik: Anne Prangel
Muusikaline kujundus: Kaido Rannik
Kostüümikunstnik: Jana Volke
Osades: Katrin Kalma, Maria Taimre-Varres, Merike Paberits, Mart Toome (Tallinna Linnateater), Allan Kress või Kristo Toots, Marko Mäesaar (Teatribuss), Kaido Rannik. 

Pileteid etendusele saab osta Piletimaailmast.

Lisainfo Miksteatri kodulehel. 

 

Etendused toimuvad:

R 6. august kell 17.00

L 7. august kell 17.00

P 8. august kell 17.00

K 18. august kell 17.00

N 19. august kell 17.00

R 20. august kell 12.00

L 21. august kell 17.00

P 22. august kell 17.00

 

Korraldaja
Lastemuuseum Miiamilla
mm@linnamuuseum.ee, kontakttelefon: +372 601 7057

Katusüritus

Suvised üritused »