Koolitantsu Kompanii ''Aus?''+''Missioon K''

Koolitants 2017 esitleb:
Koolitantsu Kompanii kaks ühes tantsulavastuste õhtu
„Aus?“ + „Missioon K“


Koreograafid Ruslan Stepanov, Aleksandr Žemžurov
Helikujundus: Markus Robam
Valguskujundus: Priidu Adlas

Nelikümmend viis noort ja andekat tantsijat toovad koreograafide Ruslan Stepanovi ja Aleksandr Žemžurovi juhendamisel lavale kaks tantsulavastust erinevates tantsužanrites. Ruslani kaasaegse tantsu lavastus „Aus?“ võtab luubi alla tänapäevaste noorte omavahelise kommunikatsiooni. Aleksandr vaatleb koos oma „Missioon K“ tantsijatega meie igapäevaelu kangelasi tänavatantsu žanris. 
Koolitantsu Kompanii on üle-eestiline noorte tantsukompanii, kuhu saavad kevadeti kandideerida kõik 12-22 aastased noored. Kompanii eesmärgiks on kokku tuua erinevates tantsukoolides õppivad andekad tantsijad, pakkuda neile võimalust tutvuda tantsukunstniku elukutsega ning luua koostöös tunnustatud koreograafidega publikut puudutavaid tantsulavastusi. Koolitantsule iseloomulikult on Koolitantsu Kompanii tantsulavastused erinevates tantsužanrites.
Ruslan Stepanov ja Aleksandr Žemžurov on Koolitantsul juba aastaid teada-tuntud näod. Ruslanile on tegemist juba kolmanda Koolitantsu Kompanii lavastusega, lisaks oli ta sel aastal festivali põhižürii liige. Aleksandr kohtus kõikide festivalil osalejatega sel aastal õhtujuhina.


Esietendus 13. oktoobril 2017 Kumu auditooriumis
Etendused: 13. oktoobril kell 16:00 ja 19:00 ning 14. oktoobril kell 11:00
Korraldab: Eesti Tantsuagentuur
www.tantsuagentuur.ee