KRIJA HATHA JOOGA ALGAJATELE

KRIYA JOOGA aluste aluste tundmaõppimine, kus omandad joogaharjutused, esmased hingamise ja lõdvestumise tehnikad, mis loovad hea enesetunde ja aitavad tervist korras hoida ja parandada.

Õpime: praktilisi oskusi õige rühi ja isteasendi saavutamiseks samuti seljapingete ja -valude ärahoidmiseks, spetsiaalseid harjutusi olulisemate liigeste jätkuvaks korrashoiuks, praktilisi teadmisi ja kogemusi erinevatest lõdvestus-viisidest, joogalikke hingamise harjutusi, mille abiga on võimalik tuua rohkem tasakaalukust meie igapäevaellu, järk-järgult omandame ka kriya hatha jooga 18 täiuslikku põhiharjutust ning nii päikse- kui kuutervituse seeriad.

On väga hea, kui saad osaleda ka järgmistel kursustel läbi terve hooaja – regulaarne praktiseerimine tagab kindlasti oodatud tulemuse! Samas on teretulnud ka kõik huvilised. Joogas pole mahajäämine võimalik, kui sul on soov ennast tundma õppida, terveneda ning tasakaalustuda!

Tunnid toimuvad: igal kolmapäeval kl 19:15 -20:45 Toompuiestee 10 saalis, Tallinnas. Sissepääs hoovist. Hoovis tasuta auto parkimine.

Juhendaja: Toomas Õunap (kriya hatha jooga, lõdvestumise koolitaja, akupunktuur massöör)

Riietus: mugav vabaaja riietus

Kaasa: jooga- või matkamatt

Kursuse tasu: üksikkord 12 €, kuupilet (4 korda) 40 € (õpilastel ja pensionäridel 8/30).

Loe lisaks: hommikujooga.ee/jooga/

Korraldaja
Toomas Õunap
hathajooga@gmail.com, kontakttelefon: +372 5 101 272