Kristiina Ehin ja Silver Sepp “AGA ARMASTUSEL ON METSALINNU SÜDA”

Kristiina Ehini ja Silver Sepa luule- ja muusikaõhtu “AGA ARMASTUSEL ON METSALINNU SÜDA”

Kristiina raamatu tagakaanel seisab: “Osa inimesi on nagu metsalinnud, kes otsivad varjulist paika, hoiavad ja armastavad, teised on aga nagu tuuli trotsivad merelinnud, kes loovad oma maailma, olgu või veeuputus. Ent ainult üksikud meist on vabad ja vabad on enamasti üksikud …”

Kristiina Ehini viimasele luulekogule “Aga armastusel on metsalinnu süda” toetuv kontsert põimib kokku Silver Sepa fanataasiapillimuusika ja laulud ning Kristiina värskeima loomingu. Silveri muusika alguspunktiks on kuuride alt leitud igapäevaesemetest tehtud pillid. Pillide materjaliks on naelad, suusad, puupakud, jalgrattad, igasugused torud ja arhailisemad tööriistad, asjad millega enamus inimesi on kokkupuutunud, nende muusikalist väärtust märkamata.

Kristiina Ehini kaheksas luulekogu räägib suhetest ja üksindusest, metsast ja merest, ahnusest ja armastusest. See on lüüriline ja peamiselt riimiline, ent ka sotsiaalse antenniga raamat, milles autor mõtestab oma ainukordset elukogemust keset ajavoolu ja inimesi, püüdes tundliku kujundi kaudu ühendada argist ja müütilist maailma.

Silveri ja Kristiina sõnul jagavad nad seda, mis parajasti südamel säriseb ja mängurõõmu pakub.

 

Kontserdil on võimalik osta soodushinnaga raamatuid ja plaate.

Pilet eelmüügist 12 €, samal päeval 15 €
Laps kuni 12 (k.a) aastat 5 €

Piletid müügil kultuurikeskuse valvelauas ja ka Fienta piletimüügikeskonnas

Korraldaja
Nõmme Kultuurikeskus
post@nommekultuur.ee, kontakttelefon: 6770890