Leonid Agutin ja Anželika Varum / Леонид Агутин и Анжелика Варум

Peagi on käes emadepäev, selle päeva puhul pakub TCC.EE kõige populaarsematele üritustele eriti soodsaid pileteid.
Hinnad on all 30%. Tähelepanu! Soodustus kehtib piiratud ajal – 7. – 13. maini.
Sooduspileti saamiseks sisestage tunnussõna "ema"



--
9. mail esinevad Tallinnas Leonid Agutin ja Anželika Varum


TCC.ee esitleb vene estraadi kõige tuntuma ja elegantsema paari - Leonid Agutin ja Anželika Varum - grandioosset Baltimaade kontserdituuri. Armastuse sümboliks saanud duett esitleb uut kontserdikava.

9. mail toimub selle täheperekonna muusikaline õhtu Tallinnas Alexela kontserdimajas.

Armastuse sümbolina moodustavad Varum ja Agutin ühtse ja lahutamatu terviku. Paarist lausa kiirgab elegantsi, stiili ja harmooniat, mida on kuulda igas noodis. Ja traditsioonide kohaselt süttivad nende ühiskontsertidel tuhanded tuled, kui kõlavad laulud „Как не думать о тебе“ („Kuidas saab sinule mitte mõelda“),  „Быть частью твоего“ („Olla osa sinust“).

Varumi ja Agutini kontserdid on saanud kahe armastava südame kohtumise sümboliks. Ja kui laulu „Все в твоих руках“ („Kõik on sinu kätes“) ajal võtab neiu noormehel käest kinni, saab selgeks, et  need on „Kaks teed ja kaks rada“ („Две дороги и два пути“), kes on teineteisele alati valmis ütlema „Jään alati sinuga“ („Я буду всегда с тобой“).

Eeloleval juubelikontserdil ootavad teid diskoteekide tantsuhitid moodsas elektroonilises kuues ning elav muusika ühe parima vene kollektiivi - Esperanto saatel. Anželika Varumi show-ballett „ Лебеди Funk“ („Funk'i luiged“),  tänapäevase tantsukultuuri peavool, täidab saali liikumise ja elujanuga.

Muide, nad tegelevad mõlemad siiani  intensiivselt loominguga. Hiljuti valmis Agutinil laulu „Samba“ klipp ning Varum rõõmustas austajaid loo „Девочки умеют“ („Tüdrukud oskavad“) klipiga.

Ühe tuntuima vene muusiku ja show „Golos“ („Hääl“) auväärsema  juhendaja Leonid Agutini ja ta naise ning muusa Aželika Varumi kontsert toimub Tallinnas juba 9. mail.