Linnaseiklus lastele

Mina olen Jõulupäkapikk Noel ja ootan Sind oma kahe hea sõbra - Tallinna giidide Age ja Mariga - koos seiklema. Suvi on juba käes ja ma ei ole ammu Sind näinud. Ah et tahaksid ka lõpuks ometi minuga tuttavaks saada? Tule, seikleme kolm päeva Tallinnas!

Esimesel päeval seikleme Tallinna vanalinnas. Näitan Sulle nurgataguseid, kus Sa enne ei ole käinud ja räägin Sulle põnevaid lugusid. Tutvustan Sulle oma sõpru ja otseloomulikult saad Sa teada, mida üks päkapikk ka suvel teeb. Näiteks õpetan ma Sind martsipanikujusid voolima! Mina ju mitusada aastat tagasi martsipani leiutasingi ja tean täpselt, milline kuju kõige paremini nohu vastu aitab!

Teisel päeval uurime Vabaõhumuuseumis, kuidas Sinu vanavanavanavanavanaema omal ajal elas, kui ei olnud internetti ja telekat. Mida ta siis ometi päev läbi tegi?

Kolmandal päeval seikleme Kadriorus, kus on Tallinna ainus loss ja lossiaed. Õpime koos imetlema loodust ja kunsti ning teeme looduskunsti.

Kui me just ei seikle, siis me mängime, naerame, jookseme ja oleme üdini head lapsed ;)

Igal päeval alustame Vabaduse Väljakul kell 9:00 ja lõpetame kell 15:00 sealsamas.

Kuna suvel saanid ei sõida, siis kaugematesse sihtkohtadesse sõidame ühistranspordiga.

Seikleme väikestes gruppides ja enamik ajast oleme õues. Tavaliselt on minu seiklustel kõige toredam olnud 7-11 aastastele lastele.

Kui sa ei saa kõigil kolmel päeval minuga koos seigelda, olen ma rõõmus isegi, kui Sa ühel päeval tulla saaksid. Hind on 29€/laps üks päev või 79€/laps kolm päeva (hind sisaldab martsipanitegu, muuseumipileteid).

Registreerimine: seiklus@curiositas.ee
Lisainfo: seiklus@curiositas.ee, Age Ploom 520 8899 või Mari Toom 56 633 944 või kirjuta Noelile sõnum

Korraldaja
Happy Days Travel
kontakttelefon: 5208899

Katusüritus

Suvised üritused »