Lords Of The Sound kavaga ''Music is coming''

Hea klient, 
Anname teada, et seoses kehtestatud Eriolukorraga üritused LORDS OF THE SOUND «Music is coming» lükkuvad edasi.
Uued kuupäevad on: Tallinnas - 21.09.2020 / Tartus – 18.09.2020 / Pärnus – 19.09.2020
Kõik piletid kehtivad uuel kuupäeval.

Kui uus kuupäev Teile ei sobi siis saab pileteid tagastada kuni 12.08, selleks palume võtta ühendust sündmuse korraldajaga aadressil gastroli@epastas.lt

Ovation Events OÜ

Täname mõistva suhtumise eest
 ***
 
2020. aastal toimuvad Eestis esimest korda uue põlvkonna orkestri LORDS OF THE SOUND kontserdid, kus esitletakse kava „Music is coming“.

Orkestri LORDS OF THE SOUND esinemine on midagi enamat kui kontsert – see on tõeline show!

„Music is coming“ on kujuteldamatu kombinatsioon orkestri, koori ja tõelise maagia elavast kõlast, mida on täis teie lemmikfilmid ja arvutimängud.

Maailmakuulsad palad kõlavad uutmoodi ja omandavad erilise väljenduslikkuse – selline on jäljendamatu LORDS OF THE SOUND-i meisterlikkuse tase! Tulge kindlasti kohale ja kogege elava muusika kogu jõudu!

Orkestris osalejate säravas esituses mängitakse muusikat kuulsatest fantaasiafilmidest ja arvutimängudest: „Troonide mäng“, „Viikingid“, „Mandaloorilane“, „Galaktika valvurid“, „Wonder Woman“, „Sõrmuste isand“, „Avatar“, „Mad Max“, „Kariibi mere piraadid“, „Viies element“, „World of Warcraft“, „Skyrim“, „Assassin’s Creed“, „Mortal Kombat“, „The Witcher“ ja teised.

Tänu ainulaadsele visuaalsele saatele ärkab iga meloodia ellu, saali tormavad sisse ennenägematud fantastilised olendid ning publikule avaneb tundmatu maailm, kus valitseb maagia ja nõidus.

 

Võimas ruumiline heli, ebatavalised lahendused ja professionaalne lähenemine on orkestri peamised eristavad jooned. „Music is coming“ on parim viis ebatavaliselt aega veeta. Vapustav sündmus aitab kõige paremini unustada argipäeva saginad ja avab ukse uude reaalsusesse, kus elustuvad müüdid ja imesid juhtub igal sammul.

 

Kontsert toimub andekate vokalistide osalusel ja iga teost saadavad videokaadrid.

 

Kontserdikava kogukestus on umbes 2 tundi.

https://youtu.be/tJ7nEtQl6xU

https://youtu.be/lfVbqySkRyk

Rohkem informatsiooni: www.artpartner.ee