Luule- ja muusikaõhtu "Janu on kõikidel kaks"

Luuletaja Kristiina Ehin ja muusik Silver Sepp astuvad üles värske luule- ja laulukavaga „Janu on kõikidel kaks“, millega esitletakse Kristiina samanimelist uut luulekogu. See on õhtu täis laululist luulet ja luulelisi laule, fantaasialendu ja loomepuhanguid, sõnade sügavaid kaeve ja laulude ladvasahinaid. Kõrvuti loodud laulud ja kauaküpsenud luule kõlavad kokku kordumatuks tervikuks, mis räägib hingerahu otsimisest ja armastuse hoidmisest keset viirusi ja sõjasõnumeid. Õhtu lõpetuseks kõlab Kristiina ja Silver värske laul „Inglisillal“. 

Kohapeal müügil paari raamatud ja plaadid soodushinnaga! 

Kristiina uusim sürrealistlike elementidega lüürika kutsub kuulajat Ajajõe kaldale veepeegeldustest iseennast, oma rahvast ja värsket kokkukuuluvustunnet otsima. Luulekogu on järg Kristiina üheksandale luulekogule “Janu on kõikidel üks“.

Silver jutustab vanade ja verivärskete laulude kaudu lugusid sellest, kuidas hoida ärevatel aegadel rõõmu ja elujanu. Tema lugusid iseloomustab helgus ja publiku kaasahaaramine.

Piletid müügil 1h enne algust kohapeal, Piletilevis (lisandub vahendustasu) ja Fientas fienta.com/et/luuleohtu-46506?ref=fb

Tavapilet: kuni 25.10 20 €, alates 26.10 ja kohapeal 23 €
Sooduspilet: kuni 25.10 15 €, alates 26.10 ja kohapeal 18 €
Sülelaps: tasuta

Korraldaja
Kadaka Konverentsid
leelo@kadakakonverentsid.ee, kontakttelefon: 5668 5919