MAAVÕISTLUS EESTI - UUS-KALEDOONIA/JALGPALL

Eesti võõrustab märtsikuus eksootilist vastast, kui Okeaaniast tuleb külla Uus-Kaledoonia koondis! Mängu teeb veelgi erilisemaks Aleksandr Dmitrijev, kelle jaoks on tegu lahkumismänguga.

Dmitrijev tegi koondises debüüdi 2004. aastal ning esindas aastate jooksul Eestit 106 korral. Tema senine viimane koondisemäng pärineb 2018. aasta märtsikuust võõrsil Gruusia vastu ning kodupubliku ees sai tänast JK Tallinna Kalevi peatreenerit viimati koondisesärgis näha 2016. aasta oktoobrikuus Kreeka vastu.

Eesti on Uus-Kaledooniaga varem kohtunud. See juhtus 2017. aasta novembrikuus võõrsil Noumeas, kui Eesti mängis vastasega 1:1 viiki.

Traditsiooniliselt toimub lahkumismäng koondislastele, kes on riiki esindanud vähemalt 100 kohtumises. Dmitrijevil täitus 100 mängu 2016. aastal Pärnu Rannastaadionil peetud maavõistluses Malta vastu. Profikarjääri viimaseks hooajaks jäi poolkaitsjale 2018. aasta, mil ta esindas FC Florat.

MEELESPEA

Osta pilet eelmüügist – nii säästad enda ja teiste aega!

Ole varakult kohal, sest nii väldid järjekordi ja saad osa mängueelsest melust.

Võimalusel kasuta ühistransporti või tule staadionile jalgsi. Autoga tulles varu aega ja arvesta, et staadioni läheduses on parkimiseks piiratud võimalused.

Vaata tähelepanelikult oma piletil märgitud infot – sissepääs toimub vaid piletil kirjas olevast väravast!

Riietu vastavalt ilmastikule. Jäta oma söök ja jook koju.

Staadionil on müügil fännitooted, söök ja jook. Toodete eest tasumiseks on mõistlik varuda sularaha.

OLULINE INFO

Piletite edasimüük (sh välisfännidele) või piletite kasutamine kommertseesmärkidel (sh loosimised vms) on ilma Eesti Jalgpalli Liidu nõusolekuta keelatud. Eesti Jalgpalli Liidul on õigus välisfänne mitte lubada Eesti poolehoidjate sektorisse ja tühistada edasimüüdud piletite kehtivus.