1

Marcus Bonfanti

Kolmekordne Briti bluusiauhindade võitja Marcus Bonfanti esineb Von Krahlis soolokavaga!

"Deserves to become the next British Blues Guitar Hero" - The Guardian

"Go and see him, he's terrific" - Bob Harris (BBC Radio 2)

"This will knock you out" - Huey Morgan (BBC Radio 6)

Bonfanti käre bariton laulab autobiograafilisi lugusid Põhja-Londonist. Tema muusika seikleb erinevates meeleoludes, tunnetes ja situatsioonides. Tuttavad olukorrad kohtuvad uute ideede ja käsitlustega. Harilikust bluusist eristavad teda kaasahaaravad refräänid, mille üle paljud pop-bändid uhked oleksid. Kõrge energiaga vaheldusrikkad kontserdid on saanud tema firmamärgiks, mistõttu peetakse Bonfantit üheks UK skeene säravaimaks live-esinejaks.

Kitarristina on Marcus Bonfanti teeneid kasutanud Eric Clapton, Tom Jones, Ginger Baker, Van Morrison, PP Arnold, Shuggie Otis, Ronnie Wood, Cliff Richards ja paljud teised. Oma eksimatu pillikäsitlusega võib ta samal kontserdil üles võtta nii Led Zeppelini stiilis rokihümni kui ka täpsust nõudva akustilise kantriloo.

Marcus Bonfanti teadis, et temast saab kitarrist peale esimest korda Led Zeppelin'i "Black Dog'i" kuulmist. Noorena mängis ta puhkpilliorkestrites, töötas 12-tunniseid restoranivahetusi kitarri jaoks raha kogudes ning jättis pooleli muusikaakadeemia selleks et erinevate artistidega maailmas tuuritada. Tema 2010. aasta album 'Hard Times' valiti Classic Rock Magazine poolt aasta 50 parima hulka.

Korraldaja
Blues Estonia
info@blues.ee, kontakttelefon: +372 5349 6807