An-Marlen @ ODEON

Olete oodatud kauaoodatud An-Marleni 2021. aasta esimesele avalikule soolokontserdile!

 

An-Marlen on noor tõusev täht, kelle muusikas on mõjutusi garage’ist, tantsumuusikast, r’n’b’st ja soulist. 2018. aastal algas tema tee An-Marleniks esimese singliga “Jammi”. Praeguseks on artistil väljas 5 soolosinglit: "Jammi", "Orange Sky", "Illusion", "Golden" ja "Sinust Lahti Ei Saa". Viimane soolosingel oli artisti esimeseks eestikeelseks singliks ja sellele valmis stiilne video koostöös andeka noore režissööri Iris Peiliga. Kõige hiljutisem träkk valmis koostöös räpparite sämi ja KiROTiga ning kannab nime "anna teada". Tänaseks on lool üle 19 000 kuulamise.

 

An-Marlen on julge katsetaja, kellele meeldib kombineerida instrumentaalmuusikat biitidega. Teda on muusikaliselt mõjutanud artistid nagu Jorja Smith, Erykah Badu, Kelela, Mura Masa and KAYTRANADA. An-Marleni muusika põhielementideks on laulja võimas hääl, mida toetavad ilusad klaverimeloodiad ja kaasahaaravad biidid.

 

Enne ja peale kontserti valib muusikat melomaan, DJ Kurly Beats. Kurly Beats on dj, kes ei loo endale žanrilisi piire ja jagab meiega just sel õhtul mõnusat, pehmet ja eklektilist muusikavalikut. Soovitame varem kohale tulla, sest tema dj setid on miskit, millest sa ei taha ilma jääda.

 

Piletihinnad:

Eelmüük - 8 eurot

Kohapeal - 10 eurot

Kohapeal pilet kiirtestiga - 15 eurot

Kiirtesti maksumus eraldi - 5 eurot

 

Sissepääsu tagab COVID läbipõdemis- või vaktsineerimispass, mis kehtib isikut tõendava dokumendiga või negatiivne test kohapeal.

Kohapealse testi tulemus võtab aega 15 minutit, palun varuda aega!

Korraldaja
britiimpeerium OÜ
britt.randma@gmail.com, kontakttelefon: 55518438