Matis Leima fotonäitus Tallinna Keskraamatukogus

Tallinna Keskraamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogudes.


Veebruarikuus on Tallinna Keskraamatukogu näitustesaalis üleval Matis Leima fotonäitus "Ehm lendab ümber maailma"

Matis Leima lõpetas Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli heliloomingu erialal ja on õppinud viiulit, klaverit, trompetit ning omal käel karmoškat. Ta on olnud erinevates laste- ja noortelaagrites pilliõpetaja, juhendanud ansambleid koosmängu ja arranžeerimise alal ning on praegu õpetaja Tartu eramuusikakoolis Helivõlu.

Naasnud ajateenistusest Kaitseväe Orkestri juures, lõpetas Matis õpingud Tartu Ülikoolis ajaloo erialal cum laude ning jätkab nüüd elektroakustilise heliloomingu õppimist Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. 2015. aastal ilmus tema pärimuslike autorilugude noodikogumik „Luitekass“ ja 2017. aastal klaveripalade kogumik „Pimedus keldris“.

Kolmel järjestikusel suvel 2012-2014 korraldas Matis Tammemäe järve väikesaarel omanäolist mitmepäevast võistlust Õgmu Kuningriik ning tegeleb sõbraga kahasse loodud spordiala Nenex propageerimisega. Matis mängib seto folkansamblites Kiiora ja Zetod

Korraldaja
Tallinna Keskraamatukogu
kontakttelefon: