Mattias Turovski loeng “Eksootilised selgrootud – uue laine koduloomad”.

Laupäeval, 16. oktoobril tutvustab Mattias Turovski eksootilisi selgrootuid – „uue laine“ koduloomi Kiek in de Köki kindlustustemuuseumi näituse “Linnaloom. Lehm, lutikas ja lohe Tallinna ajaloos” publikuprogrammi avaloengus.   Viimastel aastatel on kasside, koerte, kalade või näriliste kõrval üha rohkem hakatud kodudes pidama ka eksootilisi loomi. Mattias Turovskil elab kodus lemmikutena terve väike kooslus eksootilisi selgrootuid, hiidtigudest raagritsikateni, kellega Mattias tihti lasteaedades, põhikoolides ja mujal loomade hingeelust pajatamas käib.
16. oktoobri kokkusaamisel tutvustabki Mattias oma “uue laine koduloomi” ja räägib nende olulisusest looduses. Kõigil osalejatel avaneb võimalus loomadega vahetult suhelda, neid kätte võtta ja avastada, et tegu on tundevõimeliste ja keeruka “hingeeluga” olenditega.

Armastatud lektorite Mattias Turovski ja Aleksei Turovski (loeng toimub 30.oktoobril) loengutega algab linnaloomade ajaloost rääkiva näituse publikuprogramm.
Laupäevaloengud toimuvad Kiek in de Köki suurtükitornis (Komandandi tee 2, Tallinn), näitusega “Linnaloom. Lehm, lutikas ja lohe Tallinna ajaloos” saab tutvuda enne loengu algust või pärast selle lõppu.

Osalemine loengus muuseumipiletiga 6 € (täispilet), 4 € (sooduspilet).

 

Registreerimine ja täiendav info siin:

.https://linnamuuseum.ee/cat-kiek-in-de-kok/16-ja-3010-raagivad-bmattias-ja-aleksei-turovski-buue-laine-koduloomadest-kiek-in-de-koki-kindllustustemuuseumi-naitusel/

Korraldaja
Kiek in de Köki kindlustustemuuseum
kontakttelefon: 6446686