1

MINI-TEATER sõnadeta KUHU LENDAVAD LINNUD/без слов КУДА УЛЕТАЮТ ПТИЦЫ

Etendusest "Aafrika ehk kuhu linnud lendavad":

Muinasjutt kõrbeliivadest, sellest, mis neis peitub ja kuhu linnud lendavad. Kogu Aafrika koos oma elanike, kuuma päikese, liivamägede, oaaside ja liivatormidega mahub kohvrisse. Muusika- ja videoprojektsioonid aitavad miniatuursetel tegelastel ellu ärgata, ning sa unustad ära, et sinu ees on lihtsalt nukud. Siin sa kohtud erinevate loomadega. Kilpkonnad, hüpiklane, gepardid, varaanid, okassead, maod, surikaadid, imposantsed lõvid ja torni kõrguse kaelkirjakud, graatsiliselt tantsiv gasellid ja (ablas) krokodill, ja see pole veel kõik! 35 minutit põnevust tekitavat ja kohati ohtlikku teekonda, sest Aafrikas on ohtlik põud ja petlikud (reetlikud) miraažid. Kuid vapper kangelane, väike päkapikk, ületab takistused ja lõpuks leiab autasu.

Sõnadeta lugu on koguperele,, kuid eriti meeldib see 3-7-aastastele lastele.

О спектакле „В Африке или куда улетают птицы”.

Сказка-притча о пустынных песках, о том, что в них скрывается, и куда улетают птицы.

Вся Африка вместе с ее обитателями, барханами и оазисами, знойным солнцем и песчаными бурями умещается в чемодане.

Музыка и видеопроекции помогают миниатюрным персонажам оживать, и вы порой забываете, что перед вами всего лишь куклы. Кого здесь только не найдешь! Черепахи, тушканчики, гепарды,вараны, дикобразы, удавы, сурикаты, вальяжные львы, и жирафы высотою с башню, грациозно танцующая газель и ненасытный крокодил, и это еще не все!

35 минут путешествия волнующего и порой опасного, ведь Африка грозит то засухой, то миражами. Но отважный герой, маленький гном, преодолевает препятствия. И что же он находит в награду?

История без слов понятна широкой публике, но особенно понравится детям 3-7лет.

 

 

Korraldaja
MTÜ Draakonipesa
draakonipesa@gmail.com, kontakttelefon: 5298199