müriaadFEST. Hetked nüüdismuusikaga

E 23.11 kell 12.00 / EMTA kammersaal
Hetked nüüdismuusikaga
EMTA Uue Muusika Ansambel: Annely Leinberg (hääl), Melanie Meraner (flööt), Carmen Kleykens Vidal (tšello, CoPeCo), Fortunato Salvador García Piquer (klaver), Adriá Torres Amorós (klarnet), Alfred Lykke Nielsen (elektrikitarr), Laura Antonia Gil Ferrer (tšello), Vittoria Ecclesia (klarnet), Hilla Helmi Sofia Lappalainen (vioola), Medeinė Mickevičiūtė (klaver), Hilja Selina Lauha (klarnet), Tilda Matleena Lauha (klaver), Andro Manzoni (löökpillid, CoPeCo)
Juhendaja Tarmo Johannes
Kavas Pousseur, Frey, Kurtág, Bailie

Sissepääs tasuta pääsme alusel, mis on saadaval Piletilevis.

***

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia müriaadFEST toimub 21.–25. novembrini 2020.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia uus esindusfestival — müriaadFEST — toob hilissügisel vaatajate-kuulajateni kirju läbilõike muusika- ja teatriakadeemias toimuvast, siin loodavatest muusikastiilide ja etenduskunstide paljususest, millest kokku kujuneb kontsertide ja etenduste tõeline müriaad. Avame festivalinädalaks uksed Eesti ainsa muusika- ja teatriülikooli põnevasse loomingulisse maailma. Esitleme mitmekülgselt andekaid interpreete – meie üliõpilasi ja professoreid-õppejõude –, kes musitseerivad ja esinevad koos, et tutvustada erinevatele ajastutele omaseid väljendusviise klassikast tudengite uudisloominguni välja.

Tutvu programmiga emtasaalid.ee/myriaadfest/

***

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias toimuvate kontsertide, etenduste, konverentside ja muude sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse juhistest, et avalikel üritustel tuleb kanda maski või katta nina ja suu. Erandiks on alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellele see on meditsiiniliselt vastunäidustatud või kellel esineb vajadus suhelda vaegkuuljatega (vaegkuulja loeb ka vestluspartneri huultelt). Võimalikud on ka teised erandid, kuid need peavad olema väga selgelt põhjendatud.

Nõude täitmist jälgib sündmuse korraldaja. Ühekordseid maske saab osta saaliteenindajalt. Peame ürituste korraldamisel silmas parasjagu kehtivaid reegleid ja piiranguid ning palume publikul lähtuda kohapeal jagatavatest juhistest.

Püsime terved!

Vaata lisa emtasaalid.ee

Korraldaja
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
kontsert@eamt.ee, kontakttelefon: 6675758