1

Muusikasuvi Löwenruh pargis

Muusikasuvi Löwenruh` pargis
19 . juuni − 7 . august 
igal kolmapäeval kell 19

Seitsmendat suve järjest pakume tasuta kolmapäevaste kontsertidega kuulajale võimaluse osa saada Eesti muusika paremikust. Programmist leiab endale meeldejääva elamuse nii suure bändi nautija kui ka muusikahuviline, kes on lummatud kitarrivirtuoosist helivõluri hoolikalt valitud kõlapildist. Kohtumiseni Löwenruh` pargis juba 19.juunil, kui avame suviste kontsertide sarja jaanipeoga.

Kolmapäev, 26.06 kl 19 Eduard Toman
Eduard Toman on kirjutanud muusikat teatrilavastustele, osalenud muusikaprogrammides ja kirjandussaadete salvestustel raadios. Lauljana on ta üles astunud nii kontsertidel kui ka telesaadetes.

Kolmapäev, 3.07 kl 19 Nedsaja küla bänd
Bänd ühendab kolme pillimeest, kes on kokku seganud väga laiahaardelise peomuusika kompoti. Tantsulugudeks on saanud paljud rahvalaulud ja levimuusika hitid. 

Kolmapäev, 10.07 kl 19 Rolf Roosalu ja Nele-Liis Vaiksoo
Nele-Liis ja Rolf on kaasa teinud erinevates muusikalides ja teleprojektides. Seekord on nad publiku ees veidi vahetumas ja akustilises võtmes. Neid saadavad Rain Rämmal klaveril ja Pent Järve kitarril.

Kolmapäev, 17.07 kl 19 Ansambel Tuulest viidud
Teile esinevad Toomas Pihlau ja Elmet Neumann. Ansambel mängib tantsumuusikat. Tegutsetud on alates 2001.aastast. Ansamblis kõlab kahehäälne laul, kitarrid, suupill ja trompet.

Kolmapäev, 24.07 kl 19 Ansamblit Sunlight
Ansambel teeb kaasakiskuvat, meloodilist ja positiivsete tekstidega tantsumuusikat. Koosseis: Kristo Poka, Lauri Hermann, Kristjan Reinvee, Kalmer Neidla, Sven Schmeiman. 2017. aasta alguses esimese singli “Ootan Sind Veel” avaldanud uus tantsumuusika bänd. Esiksingel figureeris raadio Elmar edetabelis üheksa nädalat. 

Kolmapäev, 31.07 kl 19 Ansambel OnuPoeg
Esitavad häid tuntud Eesti laule. Tule tantsima! 

Kolmapäev, 7.08 kl 19 Ansambel Inerts
Kontserdi kava koosneb erinevatest aegadest pärit lauludest, mis on kuulsaks lauldud armastatud Eesti lauljate poolt. Koosseis: Ann Maser-vokaal, Tea Sööt-vokaal, Kristjan Silm-vokaal, Karl Anton-kitarrid, Tanel Märjama-basskitarr, Hans Kristjan Pikani-trummid, Mikk Kaasik-klahvpill.

Korraldaja
Kristiine Linnaosa Valitsus
kristiine@tallinnlv.ee, kontakttelefon: 6457100