Noorte robootika-inseneride linnalaager / Лагерь юных инженеров 19.-23. august 2019

19.-23. augustil toimub Avatud Koolis Noorte robootika-inseneride linnalaager. Viieks päevaks kehastuvad lapsed insenerideks ja ahritektideks, kes tegelevad tulevikulinnade planeerimisega. Ootame lapsi vanuses 9+. Oodatud on nii lapsed, kes on juba tuttavad Lego Mindstorms EV3 robotitega, kui ka need, kes tahavad jõuda programeerimise ja konstrueerimise järgmisele tasemele. 

Päeva esimeses pooles tegeleme robootikaga – see tähedab loomisrõõmu, kohtumisi huvitavate inimestega ning robotite ja erinevate mehhanismide konstrueerimist. Pärast lõunat tegeleme linnaplaneerimise ja tulevikulinnade kontseptsiooni uurimisega – külastame põnevaid ettevõtteid ja muuseume, lapsi ootavad otsimis- ja nuputamismängud õues, kino ja palju muud.

Laager toimub eesti ja vene keeles. Lisainfo ja registreerimine: avatudkool.ee/robootikalaager/ 

///

С 19 по 23 августа в Открытой школе пройдет Лагерь юных инженеров. В течение 5 дней дети будут пробовать себя в роли инженеров и архитекторов, перед которыми стоит задача спланировать город будущего. Мы ждем всех, кто уже знаком с роботом Lego Mindstorms EV3,  и тех, кто хочет выйти на новый уровень конструирования и программирования. Возраст участников 9+. Лагерь проходит на эстонском и русском языке.

Первая половина дня будет посвящена робототехнике, а это значит море позитива, возможность реализовать свои творческие замыслы, встречи с интересными людьми, конструирование роботов и разработка различных механизмов. После обеда будут спортивные квесты на свежем воздухе, экскурсии на предприятия, мастер-классы в музеях, кинопоказ и многое другое!

 Дополнительная информация и регистрация: clck.ru/GFLHP 

Korraldaja
SA Avatud Kool
huvikool@avatudkool.ee, kontakttelefon: 5689 2308

Katusüritus

Suvekalender »