1

Nukufilmi Lastestuudio kevadkool 2018

Kevad on eriti mõnusaks läinud, sest valgenevatele päevadele ja energiat andvale päikesele annavad topelt energiat ka topelt kevadvaheajad. Ja see tähendab, et sel kevadel toimub ka kaks Nukufilmi Lastestuudio kevadkoolinädalat. Esimene on juba 26.02-1.03. Kavast leiab kursuseid igas vanuses õpilasele: 7-12-aastaseid ootame Pivot Animatori pikslianimatsiooni kursusele, alates 12-aastaseid noori tutvuma klassikalisemate animatsioonitehnikatega ning kes eelmistel koolivaheaegadel pole gruppi mahtunud, neil on jälle võimalus osaleda arvutimängude loomise kursusel.

Pikslianimatsioon: multikad Pivot Animatoriga, 7-12-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
26.02-1.03 kell 9:00-11:00


Kuna ka animatsioonide tegemine liigub aina rohkem arvutisse, siis ei saa ka meie maha jääda. Alustame aga lihtsamast ja õpime selgeks põhitõed vabavara programmiga Pivot Animator, et tulevikus saaks käsile võtta keerulisemad programmid ja tehnikad.

Kursusel teeme sissejuhatuse programmiga Pivot Animator animeerimisse. Kuna tegemist on vabavaralise programmiga, saavad huvilised peale kursust kätt edasi harjutada ka kodus. Pivot Animatoris saab luua nn kriipsujukutegelastega animatsioone, kus on võimalus luua ka huvitavaid taustu ja kasutada erinevaid elemente. Kursusel osalemiseks ei ole vajalik eelnev kogemus animatsioonis, sest lihtsate kriipsujuku-tegelastega on hea õppida ka animatsiooni põhitõdesid – näiteks kuidas panna inimese kuju animatsioonis loomulikult liikuma.

Kursusele ootame alates 7-aastaseid lapsi. Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.
Grupi suurus on kuni 13 õpilast.

Kursusele registreerimiseks täida ankeet siin!*

 

Sissejuhatus animatsiooni: erinevad animatsiooni tehnikad, alates 12-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
26.02-1.03 kell 11:30-13:30


Esimest korda avame sissejuhatava animatsiooni kursuse ka vanemale vanusegrupile. Siin astume arvutitest eemale ja läheme tagasi juurte ja klassikalisema animatsiooni juurde, kust tegelikult algabki animatsiooni õppimine. 

Kursus annab laiema ülevaate animatsioonist tutvustades erinevatest joonisfilmi ja nukufilmi tehnikatest ja astudes samm-sammult läbi animafilmi tegemise etapid: tutvume loo jutustamise tehnikatega ning karakterite loomisega, meisterdame oma loo tegelased ja tegevuspaigad, mille filmime kaaderhaaval üles ehk õpime animeerima silmas pidades kasutatavat animatsioonitehnikat.

Igas tehnikas valmib väike animafilmikatsetus, mille saab lisada oma portfooliosse.

Kursusele ootame alates 12-aastaseid noori. Kursuse tasu on 55 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.
Grupi suurus ühe juhendajaga kuni 12 õpilast. 

Kursusele registreerimiseks täida ankeet siin!*Arvutimängu ja 3D animatsiooni kursus, alates 10-aastastele

Nukufilmi Lastestuudios, Pärnu mnt 154
26.02-1.03 kell 14:00-16:00


Kursusel proovime ise teha mõnda lihtsamat arvutimängu internetis olevate programmide ja vabavaraga Blender. Ilusa graafika ja tõetruude maailmade loomist me siin käsile ei võta, aga õpime tundma arvutimängude põhimõtteid, kuidas neid kasutada ja teeme valmis mitu erinevat mängu. Õpime programmeerima ja modelleerima lihtsamaid arvutimängu tegelasi ja ideid.

Eelnev kogemus arvutimängude loomisel ja 3D animatsioonis pole vajalik. Pigem annab kursus sissejuhatuse nendesse teemadesse ja kätte esimesed oskused, mille pealt omapäi edasi seda maailma avastada.

Kursusele ootame 10-15-aastaseid noori.

Kursuse tasu 65 eurot, oma arvutiga osaledes 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.

Kursusele registreerimiseks täida ankeet siin!*

* Kursusel osaledes annab õpilane loa Nukufilmi Lastestuudio juhendajate juhendamisel valminud loomingut kasutada mittekommertslikel eesmärkidel (nt eksponeerida ja avalikult esitada teost, teha teos üldsusele kättesaadavaks Nukufilmi Lastestuudio kodulehel ja teistes kanalites, esitada teos festivalidele, konkurssidele jmt). Sest kui tuleb jube lahe film, siis võiks seda ju ka teistele näidata ja anda võimalus sellele konkurssidel auhindadele võistelda :)

Lisainfo Nukufilmi Lastestuudio ja kevadkooli kohta leiad siit.

Lisainfot küsi kirjutades aadressile lia@nukufilmilastestuudio.ee või helistades 53037660.

Soodustused:
Registreerides ühest perest kaks last kumbki ühele kursusele - soodustus 5%
Registreerides ühest perest rohkem kui kaks last kursustele - soodustus 10%
Registreerides ühe õpilase kahele kursusele - soodustus 5%
Registreerides ühe õpilase rohkem kui kahele kursusele - soodustus 10%
Lasterikaste või puudust kannatavate perede lapsed - soodustus 15%

Korraldaja
MTÜ Nukufilmi Lastestuudio
info@nukufilmilastestuudio.ee, kontakttelefon: 53037660