Number One Fight Show / Season 8

Estonian Fighting Network ja spordiklubi Garant esitlevad „Nr. 1“ kaheksandat võistlusturniiri. Turniiri korraldamine jõudis uuele tasemele tänu suurejoonelisele ja vaatemängulisele show`le ning muidugi ka tänu MMA, K-1, Muay Thai ja profipoksi maailmakuulsuste kohaletoomisega.
18.novembril 2017 toimub eriline sündmus Eesti võitluskunstide show’de hulgas! Meie võitlejate vastu astuvad välismaa tugevamad sportlased. Eestit esindavad showl Mirkko MOISAR, Vadim PAHOMOV, Hendrik THEMAS, Ott REMMER, Sergei MAKEJEV, Jan BELJAJE, Fabio Alexandre DE SOUZA ja Daniil GRJADOVKIN
Õhtu peavõitluseks on rematch (või korduskohtumine) Eesti võitleja Mirkko Moisari ning Valgevene võitleja Maxim Spodarenko vahel. Eelmisel hooajal lõi Maxim Spodarenko esimeses raundis Mirkko knockouti. Sel turniiril näeme, kas Mirkko suudab seekord oma vastast võita!
Lihtsaks meie meestel ei lähe, kuna vastas ootavad neid parimad kickpoksi ja Muay Thai võitlejad klubidest üle kogu Euroopa, Venemaa, ja Valgevene. Kokku viiakse läbi 8 võitlusmatši.

Jälgige meie üritust kodulehel facebook või www.numberone.ee ja te saate esimesena teada ülejäänud osalejate nimed.

Uksed avatakse 18:30
Ürituse algus 20:00
Piletid müügil toimumise päeval kohapeal kell 18:30-22:00
VIP laudade broneerimiseks palume täita vormi või helistada +372 56696932
LISAINFO:
E-mail: info@numberone.ee