1

Nutigeen "Väikese teadlase" linnalaager 8- 13.a.

Nutigeeni laagrid on unikaalsed, nelja aasta jooksul meil pole olnud ühtegi täpselt samasugust linnalaagrit, alati mõtleme midagi uut ja põnevat välja, kuid iga kord on meil ülimalt tore ja me õpime mängides ja tegutsedes palju uusi põnevaid asju. 

2020. aasta suvel saab veel registreerida kahte laagrisse:  29.juuni- 3. juuli teaduskatsete “Väikese teadlase” laagrisse, kus teadust juhendavad Ülle ja Maria, mängimeimproteatri mänge ja meisterdame endale seepi. 

Igas laagris on 50%  teadust ja 50% aktiivset õues liikumist, kas  matka, orienteerumise, teatejooksu, mängude, tantsu, jalgpalli, ronimise või muu aktiivse tegutsemise näol.

Sööme korralikult ning toredasti moosime ka lapsi suppi ja praadi sööma:), saame sellega ka suurepäraselt hakkama! Jäätist, kommi ja portgandid söövad nad aga hea meelega. Arvestame ka kõikide erisoovidega nagu sõprus, laktoositalumatus või tolmuallergia...

Selle aasta suvelaagrites  üritame hoida siseruumides distantsi ja suuname lapsi pidevalt käsi pesema. Veepudel on igaühel oma!

Augusti lõpus, 24.- 27. august saab tulla osalema “Maastiku, Arhtektuuri, Robootika, Kosmose suvekooli” . Viimasel päeval sõidame Tartu Observatooriumi, laheeee! 

www.nutigeen.ee

 

Korraldaja
Nutigeen Teaduskool
nutigeen@gmail.com, kontakttelefon: 56833320

Katusüritus

Suvised laagrid »