1

Õpituba "Mosaiigi laupäev": Advendi-ingel

Novembrikuises MOSAIIGI LAUPÄEVA töötoas mosaiigime advendikaunistusena inglikese. Materjaliks kasutame, õigemini taaskasutame, vanu keraamilisi ja portselannõusid. Õpime nõusid tükeldama, proovime järgi erinevaid tange, kavandame ornamentide ja detailide paigutuse, kinnitame tükid liimiga ja viimistleme tulemuse. Kodus jääb vaid järgmisel päeval (siis on ese kuivanud) see lõplikult puhastada.

MOSAIIGI LAUPÄEV on iga kuu viimasel laupäeval toimuv 2,5-4 tunnine töötuba. See on mõnus võimalus tulla koos sõbranna/sõbra, abikaasa, ema või lapsega ühistegevuses loovalt aega veetma. 7-13-aastastel lastel palume kindlasti tulla koos täiskasvanud saatjaga, kes saab keerulisemate tegevuste juures abiks olla. Iga kord teeme midagi uut ning tutvustame erinevat tehnikat.

Kui tuled üksi - 30 eur, kui tuled sõbra/ lapsega - 50 eur, kui tulete kolmekesi - 75 eur. Hinna sees on töövahendid, kõik materjalid, tee-kohvi ning väike suupiste.

Lisainfo ja registreerimine: mosaiik@digitar.ee 5226456 Elle Kannike
Palume kindlasti registreeruda, et teaksime valmis panna nii materjale kui ka sooja teed ja suupisteid kõigile. Koha õpitoas tagab ettemaks.

Korraldaja
Kalamaja mosaiigistuudio
mosaiik@digitar.ee, kontakttelefon: 5226456