1

Õpituba "Mosaiigi laupäev": klaasmaastik

Klaasiga töötamine on eriline ja üllatav kogemus! Kas teadsid, et värvilise klaasiga on võimalik luua ka maaliliselt mõjuvaid pilte? Jaanuarikuisel mosaiigi laupäeval õpime lõikama klaasi ja laome värvilistest tükkidest kokku väikese maastikuvaate. Iga osaleja saab kaasa puidust raami, nii et valminud mosaiiki saab eksponeerida seinal või akna ees. Juhendab Elle Kannike

MOSAIIGI LAUPÄEV on iga kuu viimasel laupäeval toimuv 2-4 tunnine töötuba. See on mõnus võimalus tulla koos sõbranna/sõbra, abikaasa, ema või lapsega ühistegevuses loovalt aega veetma. 8-12-aastastel lastel palume kindlasti tulla koos täiskasvanud saatjaga, kes saab keerulisemate tegevuste juures abiks olla. Iga kord teeme midagi uut ning tutvustame erinevat tehnikat.

Kui tuled üksi - 37 eur, kui tuled sõbra/ lapsega - 64 eur, kui tulete kolmekesi - 96 eur. Hinna sees on töövahendid, kõik materjalid, tee-kohvi ning väike suupiste.

Lisainfo ja registreerimine: mosaiik@digitar.ee 5226456 Elle Kannike
Palume kindlasti registreeruda, et teaksime valmis panna nii materjale kui ka sooja teed ja suupisteid kõigile. Koha õpitoas tagab ettemaks.

Korraldaja
Kalamaja mosaiigistuudio
mosaiik@digitar.ee, kontakttelefon: 5226456