Pavel Volja ''Stand UP'' / Павел Воля

Pavel Volja tuleb Tallinna uue „Suure Stand-Up“ kavaga

21. detsembril esitleb Tondiraba Jäähallis oma uut grandioosset „Suurt Stand-Up“ sõud televisiooniprojekti Comedy Club üks julgemaid residente Pavel Volja. Pealtvaatajaid ootab intellektuaalse huumori, andekate improvisatsioonide ja sapiste naljade õhtu.

Sõumees, telesaadete juht, näitleja ja muusik Pavel Volja on üks parimaid stand-up žanris töötavaid Venemaa koomikuid. Terve aasta oma stand-up sõu külalisetenduste tuurid vahele jätnud, naaseb kaasaegse huumori erk esindaja välismaa lavale tagasi uue valikuga teravate, krõbeda sõnaga vürtsitatud naljadest. Tallinnas toimub Pavel Volja kontsert esimest korda.
Ilmudes 13 aastat tagasi populaarses sõus Comedy Club „glamuurse kaabaka“ kujul, kes paljastas staare, ei alanda Pavel Volja siiani aktuaalsetel teemadel julgete monoloogide kraadi. Oma etteastetes tõstatab Venemaa sõumees päevakohaseid küsimusi ja teeb nendest ühe suure nalja. Tallinna kontserdil rõõmustab pealtvaatajaid huumor, mis on küllaga täiendatud autorliku improvisatsiooni ja karismaga.

„Suure Stand-Up’i“ uue kava raames avab Pavel Volja kõige tähtsamad teemad, mis teevad muret kaasaegsele ühiskonnale ning samuti jagab mõtteid sellest, mis toimub tema elus. Elav suhtlemine saaliga, naljad, sarkasm ja suurepärane sõnaoskus – kõik see on sõumehe Pavel Volja uues kavas juba 21. detsembril Tondiraba Jäähallis.

Pileteid saab osta Piletilevi kassadest ja www.piletilevi.ee keskkonnast.