Perehommik:Mirko Rajas

Eesti Lastekirjanduse Keskuse perehommikud kutsuvad väikeseid ja suuri kirjandushuvilisi raamatuseiklustest osa saama igal laupäeval Tallinna vanalinnas (Pikk 73) kell 12 –13.30

Igal koosviibimisel on oma teema ning uued ja põnevad esinejad. Jutustame ja kuulame toredaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Perehommikud on hea koht, kus saada tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ning uurida nende uusi raamatuid. Samuti käivad meil külas teised toredad kultuuritegelased, kes tutvustavad oma lapsepõlve lemmikraamatuid. Jagame lapsevanematele teadmisi laste lugema suunamisest ja aitame valida eakohaseid raamatuid.

8. oktoobril tuleb meile külla Mirko Rajas. Mirko on kahe lapse isa ja Eesti Noorsooteatri kunstiline juht. Oma lastele on ta palju ette lugenud ja on ka ise kirglik lugeja. Uurime, milliseid raamatuid ta lapsepõlves luges ning milliseid neist ta ka oma lastele lugenud on. Ettelugemine on lapse arengus hindamatu tähtsusega. Just siit saab alguse lapse kõne areng, kirjanduslik kasvamine ja laiem kultuurihuvi. 20. oktoobril tähistab Lastekirjanduse Keskus ettelugemise päeva. Sellega seoses kuulame lugusid Mirko lapsepõlve ühest lemmikraamatust. Pärast ettelugemist meisterdame.

Perepilet 5€. Uuri lisa keskuse kodulehelt www.elk.ee

Olete oodatud!

Korraldaja
Eesti Lastekirjanduse Keskus
elk@elk.ee, kontakttelefon: 6177236