Pirita Kloostripäeva käsitöö- ja taaskasutuslaat 2019

Pirita Kloostripäeva käsitöö- ja taaskasutuslaat toimub 28. juulil 2019 Pirita kloostri varemete alal.

Pirita Kloostripäeva kultuuriprogrammis kõlab elav muusika, toimuvad etendused lastele ja täiskasvanutele, mängitakse mälumängu, kaubeldakse kirbuturul ja kogutakse annetusi raskustesse sattunud perede jaoks (MTÜ Aarete Laegas).
Kõhutäidet pakuvad kodukohvikud ja kuuma lõunasuppi jagab Tallinna Naiskodukaitse. Laadamelust ei puudu rohevahetus ja raamatute annetusmüük (Pirita aiaklubi), samuti suvine käsitööjäätiselett „Jätsu“.
Muusikalisi etteasteid pakuvad noor ja andekas laulja Roderik Gross Merivälja Koolist ning rahvamuusikaansambel „Pirita“. Kohapeal saab nautida Nukuteatri Talleke etendust "Karjapoisist kuningaks" (Kompassi kogudus) ja Commedia dell`arte etendust "Maskimäng“, mille lavastajaks on itaallane Matteo Spiazzi ning näitlejateks Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia teatrikunsti 13. lennu tudengid.
Mängime mälumängu toimub laadamelu ajal, mida juhendab Peeter-Erik Kubo (Eesti Mälumängu Liit). Tänavusel Kloostripäeval on kauplejaid üle Eesti ning esmakordselt on avatud keskkonnasõbralik taaskasutust toetav kirbuturg. Kloostripäeva juhib näitleja Garmen Tabor.
Kloostripäeva ettevalmistavas korraldusmeeskonnas osalevad Lagle Parek, Lea Nilson, Garmen Tabor, Tallinna Kultuuriamet, Pirita Linnaosa Valitsus, Pirita Vaba Aja Keskus.

Tere tulemast!

Jooksvat kloostripäeva infot leiab keskuse kodulehelt www.piritavak.ee või FB seinalt

www.piritavak.ee
 

Korraldaja
Pirita Vaba Aja Keskus
piritavak@piritavak.ee, kontakttelefon: 6457627