Professor Brian Cox

Comedy Estonia & Phil McIntyyre Entertainments koos Sue Rider Managament’iga esitleb:

PROFESSOR BRIAN COX LIVE

Selle aasta juunis jõuab Eestisse tunnustatud Briti professori, BRIAN COX'i (OBE) kauaoodatud tuur.

Show viib publiku hämmastavale rännakule läbi aja ja ruumi, süüvides “kõrgteadusesse” ja piirideta seigeldes meie universumi ääremail. Professor Brian Cox paneb proovile meie teadmiste piirid ja teeb väga keerulised ideed arusaadavaks nii entusiastlikule teaduskirjanduse lugejale kui ka täielikule algajale. Professor Brian Cox on alati lummav, pidevalt üllatav ja piire nihutav, andes selle lavalise etteastega teadusele täiesti uue dimensiooni. Tule ja saa professoriga lähemalt tuttavaks intervjuu kaudu, mille teeb tema kolleeg BBC raadiosaatest The Infinite Monkey Cage – Robin Ince.

Brian Cox’i võib pidada maailma üheks olulisemaks teaduse populariseerijaks. Tema loomupärane oskus teha äärmiselt keerulised teemad erakordselt meelelahutuslikuks ja kergesti hoomatavaks on muutnud tema telesaated tänu kergesti mõistetavusele ülipopulaarseks ja publikut haaravaks.

Brian Cox OBE on briti osakestefüüsik ja Londoni Kuningliku Seltsi liige. Ta töötab ATLAS-e suure hadronite põrgataja juures CERN-is, Šveitsis ja õppejõuna Manchesteri Ülikoolis. Laiemale avalikkusele on Cox enim tuntud mitmete BBC teadussaadete saatejuhina, populariseerides muuhulgas selliseid teadusharusid nagu astronoomia ja füüsika.

Jälgi Brianit Twitteris @briancoxlive @profbriancox

Õhtul astuvad üles:
professor Brian Cox (UK) - Live
kaasesineja Robin Ince (The Infinite Monkey Cage)

Show algus 19:00, üritus kestab 2 tundi koos vaheajaga.