Riho Sibul ja Priit Pihlap - Aastalõpukontserdid

Priit Pihlap ja Riho Sibul „Aastalõpukontserdid“
 
Jõulukuu pakub midagi ka ühele tõelisele muusikagurmaanile – muusikud ning laululoojad Riho Sibul ja Priit Pihlap kutsuvad kuulajaid oma aastalõpukontsertidele. Need kaks meest, kes on mõjutanud Eesti muusikamaastikku juba aastakümneid, esinevad lauludega, mis on sündinud nende endi sulest ja südamest.
 
Riho Sibul alustas lauljakarjääriga Ultima Thules ning on olnud ka kitarrist paljudes ansamblites. Ta on mitmekülgne helilooja ning loonud muusikat rock'n'roll'ist bluusini, lüürilistest ballaadidest filmimuusikani, teiste seas „Kuulaps”, „Talitee” ja „Liivimaa pastoraal”. Priit Pihlap on praegune liige ansamblis FIX ning kaasa löönud veel mitmetes koosseisudes, nagu Armaada, Apelsin jt. Ta on kirjutanud lugusid paljudele Eesti artistidele ja bändidele (Ivo Linna, Mati Nuude, Silvi Vrait jpt) ning tema repertuaari kuulub hulganisti ajatuid laule, nagu „Kuninganna”, „Üksik ratsamees” ja „Vana pildiraam”.
 
Need kontserdid on tõeline kingitus igale eestikeelse muusika austajale, kes peab lugu sisukatest tekstidest ning ilusatest meloodiatest.
 
Sündmuse koduleht: www.kontsert.ee
 
25.12 kl 18 - Viljandi Pauluse kirik
26.12 kl 18 - Tartu Jaani kirik
29.12 kl 18 - Tallinna Kaarli kirik