1

Ristumine peateega

Von Glehni Teater esitleb
Jaan Tätte "Ristumine peateega"
15. ja 30. november kell 19.00


"Ma kirjutasin selle RAHA pärast" kirjutas J.Tätte oma maailmakuulsaks saanud näidendi tiitellehel. Tänaseks on näidendit tõlgitud ja mängitud üle maailma ning sellest on saanud üks edukamaid Eesti näitemänge. Kõrged panused ja ülirasked valikud, mille puhul tuleb sügavale oma hinge põhja vaadata, teevad sellest näidendist põneva ja absurdselt naljaka loo, milles RAHA asetatakse noorte armunute ette peateele.

Jaan Tätte "Ristumine peateega" peateema on meid kõiki erutav ning tugevaid tundeid tekitav armastuse ja raha tuleproov. Kui mul oleks miljard krooni ja imeline elukaaslane, kas see on õnn? Aga kui pead valima, kas üks või teine? 90ndatel koos esimeste mobiiltelefonide tulekuga ilmavalgust näinud näidend, viib vaataja üksikusse metsamajja, kus hargnevad sündmused, mis ei jäta külmaks kedagi. Ootamatud pöörded, elufilosoofia, hea huumor ja tugev näitlejate ansambel on see, mida kutsume teid vaatama Ristumine peateega lavastuses alates 25. oktoobrist.

Lavastuses on kasutatud Kristi Leppiku lavakujundust, mis algselt oli loodud Kukruse Polaarmõisa ja mille lavastas Allan Kress.

Osades :
Margus Prangel, Nero Urke, Ellen Kilgas, Pääru Oja.

Etenduse kestus 2,5 h, 1 vaheaeg.

NB! Hilinejad saali ei pääse, piletiraha ei tagastata.

Täispilet 22 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 15 €
Grupipilet 18 € (alates 8. piletist).

Piletid saadaval Piletilevis.

Korraldaja
Von Glehni Teater
kontakttelefon: 6 675 675