1

RITA RÄTSEPP. Emotsioonide mõju meie tervisele.

Palju räägitakse tervislikust toitumisest, liikumise olulisusest – füüsisest tervikuna. Terves kehas ei ole aga alati tervet vaimu. Hea tervis ja tugev organism on ääretult olulised, ent paraku saab vaimne tervis kahetsusväärselt vähe tähelepanu.

Seetõttu võtame koolitussarja „Tervise teerajad“ praktilise loengus fookusesse EMOTSIOONID. Koolitaja RITA RÄTSEPP selgitab, kuidas mõjutavad negatiivsed ja positiivsed emotsioonid meie tervist ning kuidas oma vaimse tervisega teadlikult tegeleda.

Juba Sokrates on öelnud, et haiguste põhjusi tuleb otsida hingehädadest. Emotsioonid on sõnumitoojad meie tunnetelt. Haigus tuleb tihti sisemise tasakaalu puudumisest.

Uuringud on näidanud, et negatiivsed mõtted, tõekspidamised, suhtumised ja emotsioonid nõrgendavad närvi- ja immuunsüsteemi, positiivsed emotsioonid aga soodustavad endorfiinide eritumist ja panevad aluse heale tervisele.

Koolitusel saad teada, milline on emotsioonide mõju tervisele ja kuidas oma emotsioonidega teadlikult tegeleda, et need tervist ei kahjustaks.

---

RITA RÄTSEPP on näitleja ja psühholoog. Ta töötab psühholoogina alates 2007. aastast oma erapraksises ja alates 2017. aastast City Tervisekliinikus. 9 aastat töötas ta Rocca al Mare kooli psühholoogina. Rita on viinud läbi erinevaid koolitusi ning loenguid enesejuhtimise, enesearengu ja laste kasvatuse teemadel.

---

Praktilise loengu osalustasu on 40 €. Kindlusta oma koht siin - fienta.com/et/rita-ratsepp-emotsioonide-moju-meie-tervisele?ref=huvi

Loengus saab osaleda ka virtuaalselt! Selleks registreeri ennast üritusele Fientas ning saada vastava sooviga kiri aadressil leelo@kadakakonverentsid.ee. Seejärel saadame täpsemad juhised osalemiseks.

---

Kadaka Konverentside neljapäevaõhtune sari on ellukutsutud, et anda huvilistele võimalus läheneda "tervisele" erinevatest vaatenurkadest, et leida oma tõde tervislikust elust ja tervisest. Tutvu sarja teiste koolitustega siin - 

www.facebook.com/events/1196330940742114

---

Koolitusi läbi viies jälgime ise ja kutsume üles ka teid jälgima järgmiseid juhiseid oma terviste hoidmiseks:
- Haigena püsime kodus - ka siis, kui haigusnähud on kerged!
- Peseme ja desinfitseerime käsi! Vastavad võimalused on meie koolitusruumides olemas.
- Hoiame distantsi ja kanname maski! Toolid on koolitusruumis hajutatud, maskid on saadaval ka registreerimislauas.
- Hoiame ennast ja lähedasi ning kasutame ametlikku mobiilirakendust - lae see alla lehelt hoia.me!

Korraldaja
Kadaka Konverentsid
leelo@kadakakonverentsid.ee,

Katusüritus

Tervise teerajad »