Roast of Sander Õigus

Comedy Estonia esitleb: Roast of Sander Õigus!

29. detsembril jõuab Vene Kultuurikeskuse lavale üks väga eriline ja ainulaadne üritus!

Mis on roast?

Roast on traditsiooniline viis, kuidas koomikud oma armastust näitavad. Sel aastal on aukülaliseks kõigi eestlaste lemmikkodutu, Sander Õigus!

Kaunil jõulujärgsel ajal saame Vene Kultuurikeskuses kokku, et tänada Sanderit kõige eest, mis ta meile pakkunud on ja teeme seda ainsal viisil kuidas oskame. Tema üle nalja tehes!

Kahetunnise show jooksul käivad tänukõnedega laval mitmed Comedy Estonia koomikud ja õhtu kulminatsioonina saab sõna aukülaline Sander!

Roastil ei ole reegleid, ei ole ühtegi teemat isiku kohta, mille üle ei võiks nalja teha. Peaasi, et see kõik ikkagi naljakas oleks! Iga nõrkus ja enda avamine saab karistatud. See pole üritus nõrganärvilistele, küll aga on kõigile neile kes hindavad Stand-Upi, tahavad näha midagi ainulaadset ja olla osa millestki kordumatust.

Arusaadavalt toimuvad Comedy Estonia roastid just detsembri lõpus, sest siis saab terve aasta jooksul kogutud vimma üksteise peale humoorikalt välja elada ning heade poolsõpradena uuele aastale vastu minna.

 

Mikael: “Ma loodan, et pidupäeva puhul paneb Sander Vene Kultuurikeskusesse oma kõige pidulikumad dressid selga.”

Roger: “Sander näeb välja nagu korstnapühkija tööriist.”

Rauno: “Sander sai see aasta 30-aastaseks, mis tähendab, et ma kaotasin ühe väga omapärase kihlveo.”

Ardo: “Kui Sandril peaks komöödiast villand saama, siis ta lopsakas karvkasv kindlustab talle tulusa karjääri Pokumaa püsieksponaadina.”

Karl: “Sander töötas kunagi kokana aga nüüd on see üritus ainuke röstimine, milles tervisekaitse inspektsioon tal osaleda lubab.”

*********************************

Aukülaline: Sander Õigus

Roastmaster: Mikael Meema

Lisaks esinevad teised Comedy Estonia koomikud.

Etendus algab kell 20:00 (sissepääs alates 19.30) ja kestab umbes 2 tundi koos vaheajaga