Roosa Lindi Jooks

Roosa Lindi Jooks 13. oktoober 2018

Oktoobris on ülemaailmne rahvusvaheline rinnavähinädal ning MTÜ Elu Nimel kutsub selle puhul kõiki 13. oktoobril Kadrioru parki heategevuslikule Roosa Lindi Jooksule.

Oktoobrikuu teine nädal on ülemaailmne rinnavähi nädal. Antud üritust korraldatakse samal päeval erinevate nimede all üle maailma. Tegemist on Eestis esmakordselt toimuva roosa lindi päeva heategevusjooksuga, eesmärgiga koguda Eestis annetusi mammograafiauuringu tegemiseks ka ravikindlustamata naistele ja tõsta elanikkonnas teadlikkust rinnavähi varajase avastamise olulisusest rinnavähi ravis. Statistika järgi iga 8 naine haigestub antud haigusesse.

2018. a jooks on Kadrioru pargi 300. juubeliaasta finaalüritus, millega tutvustatakse ka igal läbitud kilomeetril pargi olulisemaid ja huvitavaid loodusobjekte. Samas loodusobjektiga tutvustame meie ühte tuhandetest patsiendilugudest. Distantsi pikkus on 5 km Start ja finiš on Kadrioru staadioni väravate ees. Rada võib läbida endale sobival viisil: kõnd, kepikõnd, jooks.

Registreerimine ja osavõtu müük toimub kohapeal alates kella 09:00

11:00 Soojendus ja võimlemine – Kaia Kukk ja Politsei- ja Piirivalveameti jooksugrupp
11:15 Start
13:00 Toimub suure ühise inimestest moodustatud roosa lindi droonipildi pildistamine.
13:30 Esineja

Pakett 1, 10 EUR, toetus MTÜle ning osaleja saab 2018. a ürituseks spetsiaalselt kujundatud sümbol-rinnalindi ning võimaluse läbida rada.
Pakett 2, 20 EUR, toetus MTÜle ning osaleja saab 2018. a ürituseks spetsiaalselt kujundatud sümbol-rinnalindi ja torusall ning võimaluse läbida rada.