1

Sada suures saalis. "Vaskpillimuusika sajand"

10.11 kell 17 / EMTA suur saal
Sada suures saalis
„Vaskpillimuusika sajand Tallinna Konservatooriumis / Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias”
EMTA sümfooniline puhkpilliansambel, Eesti Noorte Kontsertorkester, Brass Academy Tallinn
Solistid Jan Marius Laur (trompet), Villem Endel Tiits (flüügelhorn), Hendrik Jaak Sepp (tromboon), Susanna Liisa Onoper (klaver)
Dirigendid Aavo Ots, Priit Sonn, Villem Endel Tiits, Enri Remmelgas
Kavas Otsa, Eespere, Raik, Krigul, Steiner, Trass (maailmaesiettekanne), Siimer (maailmaesiettekanne) jt Koostöös Aavo Otsa Muusikastuudioga

Sissepääs tasuta

***

Kontserdisari „Sada suures saalis“

Sada aastat tagasi pandi alus eesti professionaalsele muusikaharidusele. Naljatledes võib öelda, et sada aastat on oodatud ka väärilist kontserdisaali, kus kuulajatele kõrgel tasemel kvaliteetseid muusikaelamusi pakkuda. EMTA kauaoodatud kontserdi- ja teatrimaja valmimisega on see unistus täitunud ning uue hoone südameks olev suur saal, mis mahutab korraga ligi 500 kuulajat, pakub Eesti parimat akustikat ja kaasaegseimaid tehnoloogilisi võimalusi. Lisaks EMTA 100 juubelisündmustele käivitub käesoleval hooajal kontserdisari „Sada suures saalis“, mis oma mitmekülgsete kontsertidega publikule uut kontserdisaali tutvustab. Juubeliaastale vääriliselt on uue kontserdisarja esinejateks eesti tippmuusikud, EMTA üliõpilaste paremik ning mainekad külalisinterpreedid partnerülikoolidest ja mujalt.

„Sada suures saalis“ – kõrgetasemelise muusikaprogrammiga kontserdisari Tallinna südalinna moodsaimas kontserdimajas!

Vaata ka www.emtasaalid.ee

Korraldaja
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
kontsert@ema.edu.ee, kontakttelefon: 6675758