1

Seiklus neljal rattal: Mission Impossible

(seiklus edasijõudnutele...)
Võtke vastu väljakutse autoga või tugevate jalgade puhul suisa rattaga, mille pikkuseks linnulennult 80 km!

Tegemist on seiklusliku nuputamis-ja orienteerumismänguga Harju- ja Läänemaal. Aja puhul võiks arvestada 5 tunniga ja sealt üles, ehk tegu maratoni masti seiklusega
Osalemiseks on vaja autot, mis oleks mehitatud toredate inimestega. Lisaks GPS, pliiats ja paber, korralikult laetud akuga nutitelefonid. Lisaks võib välja printida järgneva kaardi (saab ka ilma aga võibolla teeb asja lihtamaks...)
Mängida saab enda valitud ajal.
Kindlasti arvestada, et autoga igale poole ligi ei pääse, ehk oma 10 000 sammu jalavaeva võib ka juurde lisada.
KELLELE:
Mäng sobib eelkõige looduses liikumisest ja aktiivsest meelelahutusvormist huvitatud inimestele, kes lisaks tunnevad rõõmu nuputamisest ja enda proovile panekust ning ei jää kerge orienteerumisega hätta.
KUST MÄNG ALGAB:
Mängu saad alustada sealt, kus parasjagu oled. Mängu avades saad teada, mis suuna pead võtma. Seltskondadele soovitame alguspunktiks Haabersti Rimi parklat, et oleks võimalik korraldada ka ausa konkurentsi tingimustes ajaline mõõduvõtt.
PALJU MAKSAB:
Osalemistasu auto kohta on 20.- eurot ja rattaga 5.- eurot inimene.
KUIDAS:
Osalemissoovist anda teada e-maili teel: urmas@meelelahutus.eu Peale infovahetust ja ka osalemistasu laekumist saate vastu mängu lingi koos juhistega. Link on aktiivne tellitud päeval. Seega saate ise valida, millal mänguga alustada.
NB! RATASTEGA OSALEJATELE:
Soovitame startida Tabasalust! Linnulennult distants siis 70 km.
Lisaks peab arvestama, et ca 16 km tuleb läbida Keila- Paldiski mnt., mis on tiheda liiklusega ning üsna kitsas teelõik. Ettevaatust!

meelelahutus.eu

Korraldaja
Sarv OÜ
urmas@meelelahutus.eu, kontakttelefon: 55606229