1

Seikluslik vanalinnamäng

Tegemist on seiklusliku nuputamis-ja orienteerumismänguga Tallinna vanalinnas, millel linnulennult pikkust 2,7 km. Ajaliselt peaks arvestama paari tunniga, kuid eelkõige sõltub ajakulu ikkagi osalejate kiirusest ja võimekusest. Osalemiseks on vaja korralikult laetud akuga nutitelefoni.
Mängida saab enda valitud ajal.

KELLELE:
Mäng sobib liikumist ja värsket õhku hindavatele inimestele, kes tunnevad rõõmu nuputamisest ja enda proovile panekust ning ei jää kerge orienteerumisega väga hätta.
Mängu eesmärk pole sportlik pöörasus, vaid pigem rahulikus kõnnakus mõttetööga tegelemine.
Sobivaim viis mängimiseks on kahekesi. Võib muidugi ka üksi, kuid seltsis on ikka segasem. Kui on rohkem inimesi, siis moodustada kahesed meeskonnad ning startida vahedega, et vältida kogu kamba kogunemist.

KUST MÄNG ALGAB?
Mängu alguspunkt on Eesti Kunstiakadeemia ehk Põhja pst ja Kotzebue tn. nurk.

KUIDAS:
Osalemissoovist anda teada e-maili teel: urmas@meelelahutus.eu Peale infovahetust ja ka osalemistasu laekumist saate vastu mängu lingi koos juhistega. Link on aktiivne tellitud päeval. Seega saate ise valida, millal mänguga alustada.

KOROONAVIIRUS JA ERIOLUKORD:
Mäng on täiesti kontaktivaba ning siseruumidesse minema ei pea. Paneme kõigile südamele suhtuda eriolukorda tõsiselt ning mängida mängu üksnes inimestega, kellega kokkupuude on lubatud või järgida kehtestatud distantsinõuet. Sellealane vastutus jääb mängijate enda kanda ning kohapeal meie esindajat olukorda reguleerimas ei ole.

Korraldaja
Sarv OÜ
urmas@meelelahutus.eu , kontakttelefon: 55606229