1

Siret Saarsalu - Kuidas muuta harjumusi?

Vastavalt kehtivatele piirangutele toimub koolitus ainult veebiülekandena!

Võib öelda, et kõik inimesed soovivad mingis eluetapis teha muudatusi oma elustiilis või valikutes, et saavutada mõnda tervisealast eesmärki. Üheks kõige levinumaks sooviks on korrigeerida oma kehakaalu. Selleks katsetatakse erinevaid dieete, kuid paraku näeme, et soovitud tulemus jääb püsima lühiajaliselt või hoopiski saavutamata. Miks see nii on?

Suuremad muudatused toiduvalikutes või elustiilis eeldavad teadlikku harjumuste muutmist, mitte lühiajalisi dieete. Selleks, et harjumusi muuta, on omakorda vaja saada teadlikuks oma sisemaailmast. Loengus vaatlemegi, millisel tasandil muutused toimuvad, kuidas meie sisemaailm seda mõjutab ja milliste töövahendite abil püsivate tulemusteni sammuda.

Loengu lõpuks:

  • mõistad, kuidas meie sisemaailm mõjutab otsuseid ja tegevusi,
  • kujundad efektiivselt uusi harjumusi, kasutades selleks erinevaid töövahendeid.

Koolitaja Siret Saarsalu on lõpetanud toitumismeditsiini magistrantuuri Saksamaal ning omab toitumisterapeudi ja täiskasvanute koolitaja kutseid. Oma erapraksises Nutrilligent on ta 8 aasta jooksul toitumisalaselt nõustanud nii sportlasi, tervisega kimpus olevaid inimesi kui ka neid, kes soovivad oma enesetunnet või kehakoostist paremaks muuta. Koolitusi on Siret läbi viinud väga erinevatel toitumisalastel teemadel.  Loe täpsemalt https://rahvatervis.ee/koolitajad/siretsaarsalu.


Loeng kuulub Kadaka Konverentside koolitussarja "Tervise teerajad".                                

Sarja teisi koolitusi vaata SIIT.

Koolitussarja loengud toimuvad koolitusruumis ja veebiülekandena. Virtuaalseks osalemiseks anna oma soovist teada aadressil leelo(at)kadakakonverentsid.ee.

Pääsmeid on võimalik soetada ka kinkepiletina. Loe lähemalt SIIT.

 

Koolitussari „Tervise teerajad“

Aadressil Kadaka tee 4 asuv uus ja moderne keskus Kadaka Konverentsid alustas 17. septembrist 2020 erinevate koolituste ja töötubade korraldamist.

Esimese sarjana käivitus "Tervise teerajad", mille sündmused leiavad aset neljapäeva õhtuti     kl 18 ja alates novembri keskpaigast ka laupäeva pärastlõunatel.

Sari on ellu kutsutud, et anda huvilistele võimalus läheneda tervisele erinevatest vaatenurkadest, et leida oma tõde tervislikust elust.

 

Korraldaja
Kadaka Konverentsid
leelo@kadakakonverentsid.ee,

Katusüritus

Tervise teerajad »