1

SIRET SEEDER- Terve, terviklik kodu feng shui abil

Inimene on terve ja õnnelik vaid siis, kui tema energiad on tasakaalus. Energia ei ole kaua ühesugune, sest yin’i ja yang’i tasakaal on pidevas muutumises. Yin- ja yang-energiate vahekord on aga iga inimese ja iga ruumi jaoks erineva tähendusega. Nii nagu looduses, ei saa ka inimesed ja kodud vastaspooluseta läbi. Harmooniline ja tasakaalustatud yin’i ja yang’i suhe peab olema nii meie kodus, kontoris kui ka aias, rääkimata meist endist.

Feng shui ülesanne on õppida tundma inimest ümbritsevaid energiaid. See’ on oma olemuselt energiaõpetus, mille käigus õpime tundma energia omadusi ja paneme need enda heaks tööle. Viimast tehakse tasakaalustamise ehk halva vähendamise ja hea rohkendamise teel, sest feng shui õpetus ütleb: sarnane tõmbab sarnast. Inimesed ei oska ära tunda ja enda jaoks tööle panna ümbritsevat positiivset energiat.

Kodu ei looda põnevuse pärast: põnevust käime otsimas kodunt väljas. Kodu on meie turvaline pesa, kus inimene saab liiga aktiivsetest päevategemistest rahuneda ja end koguda. See on taastootmise ja nautlemise paik. Võite enese teadmata elada aastaid halva energiaga kohas ja imestada, miks tervis on korrast ära või suhted ei toimi.

Feng shui’d soovitatakse kasutada siis, kui inimene tunneb, et tema elus kõik ei suju või kui ta soovib oma energiat mingil põhjusel suurendada. Küsimusele, kuidas oma kodu ja elu analüüsida, aitab vastuse leida feng shui nõustaja Siret Seeder.

---

SIRET SEEDER on yin tulekitse ja yin vesikuke energias sündinud diplomeeritud feng shui spetsialist. Alates 1999. aastast on ta süvenenud feng shui maailma: läbinud Baltic Dowser’s Association’i ja Eesti Feng Shui Klubi geobioloogia-alase koolituse ning mõned aastad hiljem Blue Mountain Feng Shui Instituudis feng shui kursused. Siret on töötanud toimetajana ajakirjades Ärielu, Sporditäht ja Kodustuudio, olnud pikalt ajakirja Kodukolle kaasautor ning AS Saku Metall turundusjuht. Viimased 15 aastat on ta end täielikult pühendunud Seeder Konsultatsioonid OÜ töösse. Feng shui koolitusi viib Siret läbi aastast 2005, alates 2009. aastast korraldavad nad koos abikaasaga reise enamasti südamelähedasse Aasiasse. Koos esindavad nad kolme kaubamärki: Eesti oma feng shui, Hea energia keskus ja Seederreisid.

---

Seminari osalustasu on 29 €, kindlusta oma koht Fientast  fienta.com/et/feng-shui?ref=fb

Osaleda on võimalik ka virtuaalselt!  Selleks tuleb vastav soov märkida Fientas pileti soetamisel ja saadame teile ürituse toimumispäeval juhised ülekandega liitumiseks.

Kinkimiseks saab soetada seminari pääsmeid ka kaunilt kujundatud kinkekaardina!  Vastavast soovist palume teada anda Fientas pääset soetades.

---

“TERVISE TEERAJAD” on koolitussari, mis aitab erinevate alade spetsialistide juhendamisel leida oma tõde tervislikust elust. Tutvu sarja teiste koolitustega:

 18.08 Evelin Tobre - TERVISE MÕJURID
fb.me/e/2sVLNjTRD

 26.08 Anne Tipner-Torn - SELJA TERVIS
fb.me/e/3dRP5x1c3

 02.09 Irje Karjus - NAHA JA KEHA SÕNUMID
fb.me/e/6LMORjWW0

 16.09 Malle Rajangu - KOHALOLU JA MEELERAHU TEHNIKAD
fb.me/e/5NVSNxXNX

 30.09 Agnes Laine - KEHA PUHASTAMINE TOKSIINIDEST
fb.me/e/d2R9LjXuB

 07.10 Eliis Salm - VEGANTOITUMISE ABC
fb.me/e/1duMUWwVw

---

Koolitusi läbi viies jälgime ise ja kutsume üles ka teid jälgima järgmiseid juhiseid oma terviste hoidmiseks:

 Haigena püsime kodus - ka siis, kui haigusnähud on kerged!
 Peseme ja desinfitseerime käsi! Vastavad võimalused on meie koolitusruumides olemas.
 Hoiame distantsi ja kanname maski! Toolid on koolitusruumis hajutatud, maskid on saadaval ka registreerimislauas.
 Hoiame ennast ja lähedasi ning kasutame ametlikku mobiilirakendust - lae see alla lehelt hoia.me!

Korraldaja
Kadaka Konverentsid
leelo@kadakakonverentsid.ee,

Katusüritus

Tervise teerajad »