1

Sisekujundaja ABC

Kursus on neile, kes soovivad lähemat tutvust teha sisekujunduseriala mitmekülgse ja põneva argipäevaga. Samuti ka neile, kellel on soov oma kodu kujundades veidi teadlikumalt orienteeruda kujundusalastes valikuvõimalustes.

Alustame kursust põhitõdede ja mõistetega: Ruumist, Vormist ja Ajast. Teeme tutvust erialaste normide ja reeglitega ning kinnistame õpitut praktiliste tunnitöödega. Läbilõige ruumikujunduse ajaloost annab võimaluse mõista, mis eristab erinevaid kujundusstiile, üht ajaperioodi teisest. Kursuse lõpuks koostame eskiislehe vabalt valitud ruumile, kasutades kõike eelnevat õpitut.

Kursust juhendab sisearhitekt Aet Seire, kes on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemias sisearhitektuuri eriala. Töökogemust on tal juba aastast 2000 ja seda nii mööblidisaineri kui sisearhitektina. Lisaks omanäolistele kodukujundustele on tema sisearhitektuurse visiooni saanud mitmed avalikud ruumid. Sisearhitektuur on tema töö, hobi ja kirg, kursuse juhendamine aga väljakutse, siiras teadmiste jagamise rõõm.

 

Lisainformatsioon: Tallinna Õpetajate Maja kodulehel

 

Korraldaja
Tallinna Õpetajate Maja
tiiu@opetajatemaja.ee, kontakttelefon: 5548856