Sita teenindusega õhtusöök - Heategevuslik Jõulueri

Sita teeninduse õhtusöök - heategevuslik jõulueri koos staaridega! 
 
Ole valmis saama oma elu kõige kehvemat teeninduskogemust, sest heategevuse eesmärgil haaravad kandikud kätte Anu Saagim, Grete Paia, Marjen Võsujalg, Kristina Pärtelpoeg, Merilin Mälk, Artjom Savitski ja Aleksandr Popov! 
 
Kas Sa oled tüdinenud võltsidest teenindusstandarditest, et klient on alati kuningas? Ihkad oma argipäeva vürtsi ja korralikku huumorit? 
Oled harjunud nägema tuntud staare glamuurseid pidusid väisamas, aga ihkaksid näha kuidas šampanja pokaali asemel hoopis kandik neile kätte passiks? Sel juhul saabud Sa just õigesse kohta! 
 
15.detsembril saabuvad Teie ette kõige ausamad, otsekohesemad ja siiramad teenindajad - Anu Saagim, Grete Paia, Kristina Pärtelpoeg, Marjen Võsujalg, Merilin Mälk, Artjom Savitski ja Aleksandr Popov. 
Neid ei heiduta etikett, sisekorraeeskirjad ega bosside kurjad pilgud. Nad ei häbene öelda Sulle otse,  kui Sa ilmud kohale kohutava soengu või eelmise hooaja outfitiga, mis Sulle enam õieti selgagi ei mahu. 
Ja olgem ausad - ka teenindajad on ikkagi inimesed, kellel on aeg-ajalt paha päev või ülemeelik tuju. Kindel võid olla üksnes selles, et tagasi ei hoia neist end mitte keegi ning ahhetama panevaid show- ja ilunumbreid võib näha terve õhtusöögi vältel.
 
PS. Emotsioonide enda sees hoidmine pidi lühendama eluiga. Naermine pidi pikendama eluiga. Lase end lõdvaks ja ela kauem.
Sita teeninduse õhtusöök sisaldab maitsvat 3-käigulist õhtusööki koos eriti ausa ja otsekohese teenindusega. Kui teenindajal juhtub olema hea tuju, saad toidu kõrvale ka pokaali kihisevat. Kui hästi läheb.
 
Heategevusliku õhtusöögi jootraha ning sponsortulu eest soetatakse mänguasju Naerata Ometi "Jõulunaeratus 2023" fondi, et luua naeratus lastele, kes peavad pühad veetma haiglaravil või kes elavad kasu- ja suurperedes. 
"Jõulunaeratus 2023" tegutseb juba 15 aastat ning nad on suutnud tänu headele inimestele luua jõulurõõmu tuhandetele puudust kannatavatele lastele üle Eesti. 
 
Heategevuslikust õhtusöögist innustatuna on oma õla alla pannud juba nii Frexinet kui Karupoeg Puhh, tänu kellele saame juba täna soetada 1500€ eest mänguasju just neile, kes seda kõige rohkem vajavad. Iga panus loeb.
 
Asukoht: Tallinn, Koho Restoran
Algus: kell 19:00
Kestus: 2 tundi. Võib-olla 3. Kui jumal annab ning teenindajal juhtub parasjagu hea tuju olema.