1

Skulptuur ja rahvustants balleti vormis

Kui teile meeldib ballet, uurida erinevaid rahvuskultuure ning  te soovite õpida skulptuurivõtteid või maalimise tehnikat Eesti tuntud skulptori Tauno Kangro juhendamisel, siis kiirustage registreerida ennast üritustele projekti "Skulptuur ja rahvustants balleti vormis" raames.

23.10.2018 kell 13.00-15.00 Meistriklass „Skulptuuride loomine rahvustantsu šüžeel“ Tauno Kangro skulptuuristuudio-galleriis (Uus 20). Meistriklassi juhendab skulptor Tauno Kangro ja Rahvusooper Estonia balletitantsija. Meistri-klass on mõeldud põhikooli õpilastele.

24.10.2018 kell 13.00-15.00 Meistriklass „Rahvustantsu maalimine“. Meistriklassi juhendab skulptor Tauno Kangro ja Rahvusooper Estonia balletitantsija. Meistriklass toimub Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi aulas (Vilde tee 64). Meistri-klass on mõeldud nii algkooli kui ka põhikooli õpilastele.


25.10.2018 kell 13.00-15.00 Etendus-esitlus „Skulptuur ja ballet“. Juhendab skulptor Tauno Kangro ja Rahvusooper Estonia balletitantsija. Meistriklass toimub Tauno Kangro skulptuuristuudio-galleriis (Uus 20).


25.10.2018. Parimate tööde näituse avamine „Laste silmadega: skulptuur ja rahvustants balleti vormis“. Üritus toimub Tauno Kangro skulptuuristuudio-galeriis.

26.10.2018. Parimate tööde näituse avamine „Laste silmadega: maal ja rahvustants balleti vormis“. Üritus toimub Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis.

Meistriklasside päevakavas on praktilised meistri-klassid ja arutelud rahvuslike tantsude iseloomulikest joontest ja erisustest Tšaikovski balleti 4. vaatuse Luikede järv näitel.

Üritused toimuvad Tallinna Linnavalisuse Kodurahuprogrammi finantsilise toetusel projekti "Skulptuur ja rahvustants balleti vormis" raames, MTÜ Hea Loome Majandus ja Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi algatusel. Kõik üritused on ühekordsed ja toimuvad sügiskoolivaheajal.

Projektis osalema on kutsutud kõikide Tallinna koolide õpilased. Tulla võivad nii eesti kui vene keelt kõnelevad õpilased.

Osalemine on kõikidele lastele tasuta.

Lisa info ürituse kohta: https://huvi.tallinn.ee/uritus/skulptuur-ja-rahvustants-balleti-vormis#

Kohtade arv on piiratud. Registreerimine ja kõik küsimused aadressil: aleksandra.munts@gmail.com või tel.55648920.

Korraldaja
MTÜ Hea Loome Majandus
aleksandra.munts@gmail.com, kontakttelefon: 55648920