Someone Like You. The Adele Songbook

Adele'i suurimad hitid kõlavad 29. detsembril Alexela Kontserdimajas

Detsembri lõpus saab Alexela Kontserdimajas kuulda kõiki Adele'i suurimaid hitte kontsertkavas "Someone Like You" Katie Markhami ja Londoni muusikute esituses. Saate X Factor finalisti Katie Merkhami poolt laval esitatu on kõige tõetruum kummardus Adele'le, mis eales tehtud. Show on läinud täissaalidele üle kogu Euroopa, Soomes müüdi välja lausa 8 kontserti järjest. Piletid 29. detsembri showle Alexela Kontserdimajas tulevad müügile 20. juunil kell 10.00.

Adele isiklikult valis välja saate "X Factor" finalisti Katie Markhami, et ta esineks telekanali BBC erisaates "Adele Special". Katie ei osanud toona unistadagi, et saate käigus õnestub tal ka oma iidoliga lava jagada ning koos laulda. Niisamuti ei osanud ta ette näha, et sellest kõigest kasvab välja kontsertkava, mis viib ta aastateks tuurile.

"Someone Like you" kontsertkava toob lavale Adele albumite "19", "21" ja "25" maagia ja suurimad hitid, tuletades publikule meelde, miks nad üldse 10 aastat tagasi Adele lugudesse armusid.

Piletid "Someone Like You" showle hinnaga alates 28 EUR tulevad müügile Piletilevi müügipunktides üle Eesti neljapäeval 20. juunil kell 10.00.

www.someonelikeyou.co.uk

Twitter: @AdeleSongbook

Instagram: @adelesongbook